← Wstecz | Drukuj

Kierownik robót instalacji elektrycznych / Yabimo

Oferta z dnia: 21/09/2018

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Francja, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości, takimi jak selekcja i rekrutacja personelu technicznego takiego jak INSPEKTORZY, INŻYNIEROWIE oraz OPERATORZY.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: TarnóW / małopolskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

• Nadzór nad realizacją robót elektroinstalacyjnych w oparciu o dokumentację techniczną
• Zarządzanie gospodarką materiałową, Sporządzanie zestawień materiałowych (przedmiary, obmiary)
• Opracowywanie harmonogramów realizacji robót, rozruchów, dostaw urządzeń
• Współpraca z kierownikiem projektu i opracowywanie harmonogramów realizacji projektu
• Przygotowywanie protokołów i raportów z postępu prac
• Udział w rozruchach instalacji oraz odbiorach technicznych
• Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektrotechnika)
• Doświadczenie na analogicznym stanowisku
• Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
• Umiejętność kierowania zespołami
• Dyspozycyjność do pracy za granicą

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- stabilne zatrudnienie,
- pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych,
- transport, zakwaterowanie oraz organizacje wszystkich kwestii formalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „zgłoś się” lub przesłanie CV oraz kopii certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres: praca@yabimo.com
W temacie e-mail prosimy podać nazwę stanowiska
Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922).
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922).

Dane firmowe

Yabimo
Ul. Krakowska 17/7
33-100 Tarnów
Email: praca@yabimo.com
WWW: work.yabimo.com