← Wstecz | Drukuj

Inżynier budowy (mosty) / Eurovia Polska S.A

Oferta z dnia: 26/10/2018

Administratorem danych osobowych są spółki Eurovia w Polsce tj. Eurovia Polska S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Szwedzkiej 5, 55-040 Kobierzyce, Eurovia Kruszywa S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Szwedzkiej 5, 55-040 Kobierzyce, ETF Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Szwedzkiej 5, 55-040 Kobierzyce, Kopalnie Surowców Mineralnych „Kosmin” Sp. z o.o., z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Szwedzkiej 5, 55-040 Kobierzyce oraz Eurovia Bazalty S.A. z siedzibą przy ul. Stawowej 18, 59-800 Lubań (dalej: „administrator”).

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy (mosty)
Nr ref.: IN.M/SZK
Miejsce pracy: Szczecinek / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizowanie i nadzorowanie robót w ustalonym zakresie dla podległych pracowników i podwykonawców, przygotowywanie obmiarów, przygotowywanie dokumentów sprzedaży i dokumentacji rozliczeniowej oraz przejściowych świadectw płatności, zamówienia materiałów zgodnie z procedurami wewnętrznymi, raportowanie.

Wymagania

•wykształcenie kierunkowe w zakresie budownictwa mostowego
•min. 1 rok doświadczenia w pracy na budowie przy realizacji robót mostowych na stanowisku inżynier budowy/majster
•bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne
•umiejętność pracy w zespole
•prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

Atrakcyjny pakiet benefitów

Kompleksowy program wdrożenia

Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia

Prywatną opiekę medyczną

Kartę sportową

Dofinansowanie do wypoczynku

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

Forma kontaktu

rekrutacja@eurovia.pl

Dane firmowe

Eurovia Polska S.A
Szczecinek
30-218 Szczecinek
Email: rekrutacja@eurovia.pl
WWW: www.eurovia.pl