← Wstecz | Drukuj

Inżynier Serwisu / Grupa Progres Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 09/11/2018

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 20. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 1300 firm.

Aktualnie dla naszego Klienta – globalnego koncernu oferującego kompletne rozwiązania do przetwarzania i pakowania żywności płynnej oraz półpłynnej – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Serwisu
Miejsce pracy: Gdynia / pomorskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

DO ZAKRESU OBOWIĄZKÓW NA W/W STANOWISKU NALEŻY:

• Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi technicznej dla klientów;
• Wykonywanie prac przy instalacji oraz uruchomianiu maszyn do przetwarzania;
• Przeprowadzanie kompleksowych przeglądów i prac serwisowych;
• Pomoc klientom w ocenie i testowaniu urządzeń;
• Zapewnienie satysfakcji klientów poprzez analizowanie, diagnozowanie i serwisowanie urządzeń;
• Współpraca przy ulepszaniu produktów serwisowych i stałe poszerzanie wiedzy w zakresie serwisowania urządzeń;
• Reprezentowanie firmy przed klientami.

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

• Wykształcenia min. ukończony I stopień studiów z zakresu mechaniki i budowy maszyn, mechatroniki;
• Minimum 2 lata doświadczenia w konserwacji urządzeń przemysłowych;
• Atutem będzie doświadczenie w pracy przy instalacji i obsłudze systemów przetwarzania płynnych produktów spożywczych, chemicznych, napojów;
• Umiejętności czytania i rozumienia dokumentacji technicznej;
• Znajomości języka angielskiego i polskiego na poziomie umożliwiającym płynną komunikację;
• Orientacji na jakość obsługi klienta i określony cel, gotowości do wyjazdów na terenie Polski;
• Samodzielności w działaniu, odpowiedzialności, komunikatywności;
• Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

NASZ KLIENT OFERUJE:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych;
• Niezbędna narzędzia do wykonywania pracy (samochód, laptop, telefon);
• Pracę w międzynarodowym środowisku;
Wsparcie ze strony pracodawcy i współpracowników;
• Szkolenia techniczne podnoszące kwalifikacje;
• Dobrą atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o przesłanie CV na adres mailowy: kamil.koluch@grupaprogres.pl

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209.

Dane firmowe

Grupa Progres Sp. z o.o.
Władysława IV
81-395 Gdynia
Email: anna.wozniak@grupaprogres.pl
WWW: www.grupaprogres.pl