(Starszy/Główny) Specjalista ds. Zielonego Biznesu / Skanska

Oferta z dnia: 14/11/2018

Skanska to jedna z największych firm budowlano-deweloperskich na świecie. Budujemy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, troszczymy się o potrzeby społeczności, w których działamy i o to, jak nasze realizacje będą wpływały na życie ludzi w długiej perspektywie. Uczestniczymy w najbardziej innowacyjnych przedsięwzięciach naszych czasów. Standardy pracy Skanska na całym świecie określają zapisy „Kodeksu postępowania”. Na każdym rynku pracujemy zgodnie ze wspólnymi wartościami: troszczymy się o życie, działamy etycznie i transparentnie, razem jesteśmy lepsi, dbamy o klienta. W Polsce Skanska jest obecna poprzez trzy spółki: wykonawczą, biurową i mieszkaniową.

Stanowisko: (Starszy/Główny) Specjalista ds. Zielonego Biznesu
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

W związku z centralizacją certyfikacji LEED, BREEAM i WELL na naszych projektach rozpoczynamy rekrutację do zespołu Środowisko i Zielony Biznes, będącego częścią zespołu funkcyjnego Zrównoważony Rozwój.

Poszukujemy trzech osób, obsługujących obszary: Poznań /Gdańsk; Warszawa /Łódź; Kraków /Wrocław.

Za co będziesz odpowiedzialny/a?
•koordynowanie certyfikacji LEED, BREEAM i WELL na naszych projektach (odpowiedzialność za procesy certyfikacji w 2-3 miastach), czyli m. in.:
•ustalenie z Inwestorem zakresu certyfikacji
•koordynowanie wdrożenia założeń certyfikacji oraz wykonania analiz dodatkowych przez architektów i projektantów
•opiniowanie dokumentacji pod kątem zgodności z wytycznymi
•wsparcie zespołu projektowego w zakresie certyfikacji
•koordynowanie wdrożenia założeń certyfikacji na projekcie
•przygotowanie raportu końcowego i zebranie dokumentacji
•ścisła współpraca i wymiana wiedzy z pozostałymi członkami zespołu
•standaryzacja procesu certyfikacji wewnątrz firmy
•analiza rynku pod kątem trendów i nowych technologii pozwalających na uzyskanie wyższych wyników w procesach certyfikacji

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeśli:
•skróty LEED, WELL czy BREEAM nie są Ci obce; pracowałeś/łaś przy wdrażaniu certyfikacji na projekcie
•jesteś osobą entuzjastycznie nastawioną do tematu zrównoważonego rozwoju
•jesteś osobą pro aktywną, samodzielną, lubisz pracować w zespole i dzielić się wiedzą
•dobrze komunikujesz się w języku angielskim, szczególnie w formie pisemnej – dokumentacja certyfikacji w jęz. angielskim
•mile widziana akredytacja LEED Green Associate, LEED AP, WELL AP, BREEAM Assessor lub podobne

Oferujemy

Co zyskasz?
•pracę w jednym z najszybciej rozwijających się obszarów budownictwa
•poszerzysz swoją wiedzę w zakresie zielonego budownictwa
•będziesz członkiem super zespołu, gdzie panuje przyjazna atmosfera

Dane firmowe

Skanska
aleja "Solidarności" 173
00-877 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl