← Wstecz | Drukuj

Technik Serwisu (Absolwent) / Talent Partners

Oferta z dnia: 16/11/2018

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Oferowana praca

Stanowisko: Technik Serwisu (Absolwent)
Nr ref.: TSA/15311
Miejsce pracy: Gliwice / śląskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – europejskiego producenta wysokiej klasy wtryskarek - poszukujemy kandydatów do pracy na terenie woj. śląskiego na stanowisko:

Technik Serwisu (Absolwent)
Miejsce pracy: Śląsk
Nr ref. TSA/15311

Jeśli jesteś absolwentem studiów technicznych (automatyka, elektronika, mechanika i budowa maszyn) i chciałbyś podjąć stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie, w której będziesz miał możliwość dalszych szkoleń i rozwoju zawodowego – to szukamy właśnie Ciebie.

Do Twoich obowiązków będzie należało:
• serwisowanie maszyn i robotów przemysłowych,
• analiza usterek i naprawy maszyn (wtryskarki),
• typowanie części zamiennych.

Wymagania

Kogo poszukujemy:
Absolwentów studiów technicznych (automatyka, elektronika, mechanika i budowa maszyn, itp.) posiadających:
• ogólną wiedzę z zakresu automatyki i budowy maszyn,
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, elektropneumatyczne),
• znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego na poziomie umożliwiającym udział w zagranicznych szkoleniach,
• prawo jazdy kat. B,
• gotowość do szkoleń i dalszej nauki,
• zaangażowanie i wysoką kulturę osobistą

Mile widziane:
• znajomość wtryskarek oraz doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
• uprawnienia energetyczne do 1kV.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie – naszym Klientem jest jeden z największych producentów wysokiej klasy wtryskarek,
• udział w zagranicznych szkoleniach – jeśli tylko jesteś gotowy do dalszej nauki, firma przygotuje Cię do wykonywania powierzonych Ci obowiązków,
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• atrakcyjne wynagrodzenia (podstawa + premie za Twoje wyniki),
• niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, laptop),
• pracę w obszarze określonego rejonu w systemie Home Office.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: info@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Talent Partners
Zwycięstwa 10
44-100 Gliwice
Email: rekrutacja@talentpartners.pl