← Wstecz | Drukuj

Kierownik Działu Kostrukcyjnego / Fair Recruitment

Oferta z dnia: 28/11/2018

FAIR RECRUITMENT jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego wpisaną do KRAZ pon numerem: 18870.
Dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa branży budowy maszyn i narzędzi z długoletnim doświadczeniem w zakresie konstruowania i produkcji maszyn specjalnych i urządzeń, budowy narzędzi, budowy prototypów, wyposażenia, przyrządów kontrolnych i montażowych, znanego jako solidny dostawca prostych jak też wysoce złożonych podzespołów do maszyn w wielkości partii od 1 sztuki w wykonaniu z zastosowaniem maszyn CNC i konwencjonalnych.
poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Działu Konstrukcyjnego

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Działu Kostrukcyjnego
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

• Kierowanie projektami dotyczącymi konstruowania maszyn napełniających i zgrzewających, jak też ich podzespołów (komunikacja, kalkulacja, planowanie oraz techniczny nadzór konstrukcji, montażu i uruchomienia).
• Kierowanie pracownikami działu technicznego
• Kierowanie rozwojem i tworzenie działu technicznego z uwzględnieniem zaleceń zarządu przedsiębiorstwa.
• Sporządzanie i zmienianie części i podzespołów w programach CAD i PDM.
• Integrowanie przynależnych do tego części handlowych, jak też ich techniczne karty danych w podzespoły w programach CAD i PDM.
• Sporządzanie i zmienianie rysunków szczegółowych i montażowych w szczególności do produkcji i montażu.
• Przygotowywanie części produkcyjnych w ten sposób, aby mogły one być w łatwy sposób przejmowane do CAM.
• Zestawianie całych maszyn w programach CAD i PDM, włącznie z częściami handlowymi (zawory, łożyska, silniki itp.) i zakupionych podzespołów.
• Obliczanie części i podzespołów w odniesieniu do ich wytrzymałości i sztywności zarówno za pomocą prostych wzorów obliczeniowych jak też narzędzi FEA.

Wymagania

• Dobra mechaniczna wiedza oraz umiejętność prawidłowego ustalania wymiarów prostych mechanicznych części produkcyjnych i handlowych jak też, tam gdzie to konieczne, definiowania ich jakości powierzchniowej.
• Podstawowa wiedza dotycząca komponentów elektrycznych i pneumatycznych jak też ich działania.
• Praca przynajmniej 3 lata z następującymi lub podobnymi narzędziami i umiejętność posługiwania się nimi: CAD: SolidEdge, PDM: ProFile, dokumenty: MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
• Wiedza o oprogramowaniu, programowaniu PLC i komponentów elektrycznych.
• Gotowość do nauki nowych narzędzi programowych.
• Dobra znajomość języka angielskiego.
• Wykształcenie wyższe - budowa maszyn lub podobne
• Przynajmniej 1 roczne doświadczenie w kierowaniu projektami maszynowymi i podobnym stopniu złożoności.
• Przynajmniej 3 letnie doświadczenie kierownicze w podobnym obszarze zadaniowym.

Oferujemy

• Interesującą pracę w miłej atmosferze w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu.
• Możliwość realizacji własnych pomysłów.
• Realny wpływ i odpowiedzialność za podejmowane decyzje.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Kierownik-Dzialu-Konstrukcyjnego/4855-2906-25-420-2725.html

Dane firmowe

Fair Recruitment
Zyblikiewicza
31-029 Kraków
Email: katarzyna.rutkowska@fair-recruitment.pl
WWW: www.fr.net.pl