← Wstecz | Drukuj

Technolog / GRH POlska

Oferta z dnia: 04/12/2018
O firmie

GRH Polska

Oferowana praca

Stanowisko: Technolog
Miejsce pracy: RzeszóW / podkarpackie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Obecnie, dla naszego Klienta, innowacyjnej firmy specjalizującej się w branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technolog Produkcji

Zakres obowiązków:

• Koordynowanie i nadzór nad procesem produkcyjnym
• Tworzenie rysunków technicznych na potrzeby zapytań ofertowych
• Opracowywanie dokumentacji technologicznej
• Rozwiązywanie bieżących problemów powstałych podczas produkcji

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie - wyższe techniczne
• Min. roczne doświadczenie zawodowe w branży automotive
• Znajomość obsługi programów typu AutoCAD, bądź innych oprogramowań do tworzenia rysunków
• Dobra organizacja pracy, zdolność analitycznego myślenia
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz dokładność

Oferujemy

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię motywacyjną
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Możliwość realizowania ambitnych zadań
• Przyjazną atmosferę

Forma kontaktu

Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV na adres:
technolog-branza.eswq.qklq@tbapply.pl

Dane firmowe

GRH POlska
Laurowa
35-232 Rzeszów
Email: e.furdak@grhpolska.com