← Wstecz | Drukuj

Kierownik działu Kontroli Jakości / GRH Polska

Oferta z dnia: 04/12/2018

Agencja pośrednictwa pracy GRH Polska z siedzibą w Rzeszowie

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik działu Kontroli Jakości
Miejsce pracy: RzeszóW / podkarpackie / Polska
Branża: Badania/Rozwój/Kontrola Jakości

Opis stanowiska

Agencja Pośrednictwa GRH Polska (nr licencji 16998), dla swojego klienta, lidera rynku europejskiego w produkcji okapów kuchennych, poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik działu Kontroli Jakości

Miejsce pracy: Sanok

Zadania:

•Nadzorowanie pracy zespołu
•Konstruowanie, wdrażanie i nadzór nad realizowaniem procedur utrzymania jakości
•Opracowywanie planów jakości oraz raportów i analiz na podstawie pracy działu jakości
•Zapewnianie odpowiedniej jakości wyrobów, bieżące monitorowanie wyrobów w procesie produkcji i wprowadzanie działań korygujących

Wymagania

Oczekujemy:

•Doświadczenia w obszarze zarządzania jakością
•Doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników
•Wiedzy i doświadczenia w zakresie organizacji kontroli jakości w procesie produkcyjnym
•Wykształcenia min. średniego technicznego
•Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

•Pracę w polskiej prężnie rozwijającej się firmie
•Niekorporacyjne zwyczaje i procedury
•Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
•Możliwość rozwoju zawodowego
•Atrakcyjne wynagrodzenie
•Pracę od poniedziałku do piątku

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Forma kontaktu

Mailowa

Dane firmowe

GRH Polska
Laurowa 2
35-232 Rzeszów
Email: kierownik-dzialu-kontroli.eurq.qklq@tbapply.pl