← Wstecz | Drukuj

Inzynier ds. jakości / GRH POlska

Oferta z dnia: 04/12/2018
O firmie

GRH Polska

Oferowana praca

Stanowisko: Inzynier ds. jakości
Miejsce pracy: RzeszóW / podkarpackie / Polska
Branża: Badania/Rozwój/Kontrola Jakości

Opis stanowiska

Obecnie, dla naszego Klienta, innowacyjnej firmy w branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier ds. Jakości

Zakres obowiązków:

Kontrola jakości detali na różnych etapach wytwarzania – od projektu po produkcję seryjną
Prowadzenie i przygotowanie dokumentacji jakościowej PPAP
Analiza problemów jakościowych
Uczestnictwo w realizacji audytów, raportów i analiz dotyczących jakości
Dbanie o odpowiedni poziom wskaźników jakościowych
Nadzór nad wdrażaniem działań korygujących i zapobiegawczych oraz kontakt z Klientami z zakresu spraw dotyczących kontroli jakości

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie – wyższe techniczne
roczne doświadczenie zawodowe, mile widziane w branży automotive
Znajomość norm obowiązujących w obszarze automotive
Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów
Znajomości branży metalowej
Mile widziana znajomość j. angielskiego
Zaangażowanie, dokładność

Oferujemy

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
Niezbędne narzędzia do pracy
Możliwość realizowania ambitnych zadań

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres:
inzynier-ds-jakosci.etha.qkma@tbapply.pl

Dane firmowe

GRH POlska
Laurowa
35-232 Rzeszów
Email: e.furdak@grhpolska.com