← Wstecz | Drukuj

Inżynier Projektów / Convert Pl Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 10/12/2018

Convert PL Sp. z o.o. to młoda i dynamiczna firma, której działalność opiera się na produkcji oraz dystrybucji tektury litej i falistej. Jesteśmy zespołem zorientowanym na wysoką jakość obsługi oraz oferującym produkty w unikatowym systemie dostaw. To co nas wyróżnia to technologia, innowacyjność i ciągły rozwój. Dołącz do nas!

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Projektów
Miejsce pracy: Gostyń / wielkopolskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Do głównych zadań na stanowisku Inżynier Projektów należy:
- przygotowanie i prowadzenie projektów technicznych,
- opracowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających proces produkcyjny,
- przygotowywanie dokumentacji technicznej,
- optymalizacja procesów techniczno-ruchowych w rejonie działania,
- nadzór nad realizacją zadań powierzonych firmom zewnętrznym,
- bieżące wsparcie Działu Utrzymania Ruchu i Działu Produkcji.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia wyższego technicznego (mechatronika, mechanika i budowa maszyn, automatyka, robotyka),
- bardzo dobrej znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
- znajomości oprogramowania CAD 2D/3D.

Oferujemy

Oferujemy:
- przyjazne środowisko pracy,
- rozwój zawodowy i zdobywanie uprawnień,
- szkolenia językowe,
- umowę o pracę,
- system nagród miesięcznych i kwartalnych,
- wysoki standard bezpieczeństwa pracy,
- pracę w stabilnej firmie o wysokim poziomie rozwoju technologicznego i organizacyjnego.

Osoby zainteresowane rozpoczęciem współpracy prosimy o kontakt telefoniczny 65 575 88 04.
Convert PL Sp. z o.o. Czachorowo 43, Gostyń www.convertpaper.pl

Dane firmowe

Convert Pl Sp. z o.o.
Czachorowo 43
63-800 Gostyń
Email: rekrutacja@convertpaper.pl
WWW: www.convertpaper.pl