← Wstecz | Drukuj

Technik elektronik (Inżynier Serwisu) / PGB HR

Oferta z dnia: 14/01/2019

Firma realizująca usługi z zakresu napraw elektroniki przemysłowej.

Oferowana praca

Stanowisko: Technik elektronik (Inżynier Serwisu)
Nr ref.: TE_0119_WRO_BUD
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

- naprawa przemysłowych urządzeń elektronicznych (diagnoza, wymiana elementów, testowanie) takich jak np., falowniki, zasilacze przemysłowe, sterowniki AC i DC, modułów PLC, płyt sterujących, paneli operatorskich i monitorów;
- korzystanie z dostępnej dokumentacji technicznej;
- prawidłowe raportowanie napraw w systemie komputerowym.

Wymagania

- minimum 5 lat doświadczenia w serwisie sprzętu elektronicznego,
- minimum 1 rok doświadczenia w serwisie sprzętu przemysłowego/automatyki przemysłowej;
- wykształcenie minimum średnie techniczne;
- praktyczna umiejętność lutowania (SMD);
- umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej;
- podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- atrakcyjny system premiowy;
- możliwość szybkiego rozwoju w zgranym zespole inżynierów.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu poprzez adres mailowy: j.garnecka@pgbhr.com
lub nr telefonu: +48 534 990 190

Dane firmowe

PGB HR
Legnicka 52
54-204 Wrocław
Email: j.garnecka@pgbhr.com