Inspektor ds. planowania i przygotowania produkcji / SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 18/01/2019

Firma SE Bordnetze Polska Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim (grupa kapitałowa Sumitomo), jest czołowym producentem wiązek elektrycznych do samochodów VW, Skoda, Audi i Bugatti w Polsce.

Stanowisko: Inspektor ds. planowania i przygotowania produkcji
Miejsce pracy: GorzóW Wlkp. / lubuskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

• opracowywanie, pielęgnacja, optymalizacja konceptów produkcyjnych,
• wspieranie startów produkcji nowych projektów,
• przeprowadzanie analiz dotyczących przyczyn potencjalnych zagrożeń , ustalania przyczyn niezgodności (FMEA, 5WHY),
• nadzór nad wdrażaniem projektu,
• wyjaśnienie wszelkich niejasności technicznych związanych z projektem,
• optymalizacja kosztów produkcji związanych z projektem w zakładach w grupie,
• optymalizacja procesów produkcji związanych w zakładach w grupie,
• komunikacja z klientem, z działem projektowo-rozwojowym oraz z zakładami produkcyjnymi w Grupie SEBN.

Wymagania

• wykształcenia wyższego technicznego,
• komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego,
• znajomości obsługi programów MS OFFICE,
• prawa jazdy kat. B,
• gotowości do częstych podróży służbowych (wyjazdy służbowe za granicę z możliwością pozostania poza granicami kraju nawet 2 tygodnie),
• operatywności, kreatywności, komunikatywności, dyspozycyjności, dynamiki w działaniu, umiejętności pracy w zespole, analitycznego myślenia.

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
• wynagrodzenie z szeroko rozwiniętymi dodatkami:
- premie regulaminowe,
- coroczna inflacyjna regulacja wynagrodzeń,
• atrakcyjny pakiet socjalny:
- dofinansowanie i organizacja wypoczynku dla pracowników i ich rodzin,
- dofinansowanie do kolonii i zimowisk dla dzieci pracowników,
- karty podarunkowe i bony świąteczne,
- dofinansowanie do zajęć sportowych, wydarzeń kulturalnych (koncerty, teatr),
• możliwość rozwoju poprzez:
- udział w licznych szkoleniach, konferencjach i targach branżowych,
- dofinansowanie i refundację nauki pracowników,
- jasne ścieżki rozwoju,
• pracę w międzynarodowym koncernie:
- wyjazdy służbowe w ramach kraju i poza granicami,
- współpraca w międzynarodowych zespołach,
- możliwość pracy za granicą w innych zakładach Grupy Sumitomo,
• kontakt z nowoczesną technologią,
• możliwość zakupu samochodu marki VW w preferencyjnych cenach od dealera,
• podstawowa opieka medyczna na terenie firmy:
- lekarz, pielęgniarka,
- bezpłatne szczepienia dla pracowników i ich rodzin,
• grupowe ubezpieczenie na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: aleksandra.sobolewska@sebn.com lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 957365848

Dane firmowe

SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.
Walczaka 25
66-400 Gorzów Wlkp.
Email: aleksandra.sobolewska@sebn.com
WWW: www.sebn-career.com