Wdrożeniowiec (System IT dla Laboratoriów) / Talent Partners

Oferta z dnia: 21/01/2019

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Oferowana praca

Stanowisko: Wdrożeniowiec (System IT dla Laboratoriów)
Nr ref.: W/1501
Miejsce pracy: Gliwice / śląskie / Polska
Branża: Informatyka/Administracja

Opis stanowiska

Dla naszego klienta - stabilnej, polskiej firmy informatycznej zajmującej się tworzeniem oraz wdrażaniem komputerowych systemów zarządzania informacją w laboratoriach - w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wdrożeniowiec (System IT dla Laboratoriów)
Miejsce pracy: Zabrze
Nr ref. W/1501

Najważniejsze obowiązki:
• czynny udział w procesie wdrażania systemu u klientów firmy,
• kontakt z klientem w celu dopasowania jego potrzeb do możliwości programu,
• przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu,
• bieżące wsparcie techniczne klientów,
• współpraca z pozostałymi członkami zespołu w celu rozwijania projektu.

Wymagania

• praktyczna wiedza z obszaru funkcjonowania laboratorium,
• dobra znajomość programu Excel,
• komunikatywność i chęć do nauki nowych technologii informatycznych,
• gotowość do wyjazdów służbowych,
• umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
• znajomość normy ISO 17025,
• prawo jazdy kat. B,
• wykształcenie wyższe kierunkowe,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• zainteresowanie nowymi technologiami.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• dofinansowanie do wypoczynku,
• służbowy telefon i laptop,
• szkolenie wdrażające oraz wsparcie ze strony pozostałych członków zespołu,
• pracę w niewielkim, zgranym zespole,
• możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
• elastyczne godziny pracy.

Forma kontaktu

CV prosimy przesyłać na adres: info@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.