Kierownik budowy - Hydrotechnik / Energopol - Szczecin Spółka Akcyjna

Oferta z dnia: 31/01/2019

Energopol - Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu. Wykonujemy złożone projekty we wszystkich dziedzinach budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem projektów z dziedziny hydrotechniki morskiej i śródlądowej, dróg i mostów, urządzeń, sieci i instalacji gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, budowli wielkokubaturowych przemysłowych, jak również użyteczności publicznej oraz specjalnego fundamentowania na terenie całej Polski.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy - Hydrotechnik
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Kierownik Budowy – Hydrotechnik

"Fragmentaryczna modernizacja wałów przeciwpowodziowych rzeki Odry w km 270+400 do km 281+600, wał cofkowy stopnia wodnego Brzeg Dolny"

Miejsce pracy - Brzeg Dolny

Zakres obowiązków:
• bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót hydrotechnicznych
• koordynowanie i rozdzielanie robót na powierzonym odcinku
• planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji
• bieżąca analiza przyjętych rozwiązań, inicjowanie wdrożeń rozwiązań zamiennych
• nadzorowanie jakości i terminów realizowanych robót zgodnie z dokumentacją budowlaną oraz sztuką budowlaną
• koordynacja pracy pracowników własnych i podwykonawców wszystkich branż
• analiza harmonogramu i postępu prac
• analiza dokumentacji i monitoring kosztów budowy
• współpraca z inwestorem, projektantem i innymi zespołami technicznymi
• udział w procesie ofertowania
• realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów
• ścisła współpraca z Kierownikiem ds. zaopatrzenia w zakresie potrzeb materiałowych, sprzętowych i służb zewnętrznych
• efektywne zarządzanie podległym zespołem
• prowadzenie dziennika budowy oraz dokumentacji budowy,
• monitoring kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne
• minimum 5-letnim stażem pracy w bezpośrednim wykonawstwie hydrotechnicznym z uprawnieniami do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie tj. do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej o specjalizacji śródlądowe lub morskie budowle hydrotechniczne lub melioracje wodne
• w ciągu ostatnich 10-ciu lat wykonał roboty takiego samego rodzaju, jak roboty objęte przedmiotem zamówienia (co najmniej 2 zadania o wartości brutto 10 milionów złotych każde lub 1 zadanie o wartości brutto minimum 20 milionów złotych). Roboty takiego samego rodzaju, czyli wykonanie robót hydrotechnicznych w zakresie prac dotyczących budowy, odbudowy, przebudowy lub remontu korpusów zapór ziemnych i wałów przeciwpowodziowych, w których występowały następujące grupy robót: ziemne, przesłony przeciwfiltracyjne oraz umocnienia koszami siatkowo-kamiennymi.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz przejrzyste warunki zatrudnienia
• udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach
• pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem
• wsparcie w relokacji

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie następujących dokumentów: życiorysu zawodowego do dnia 28 lutego 2019 na adres: rekrutacja@energopol.pl bądź http://www.energopol.pl/oferty zakładka Kierownik budowy - Hydrotechnik.

Osoba do kontaktu: Kierownik Działu HR Klaudia Świerkowska tel. 606-697-578 klaudia.swierkowska@energopol.pl

Dane firmowe

Energopol - Szczecin Spółka Akcyjna
Św. Floriana, 9/13
70-646 Szczecin
Email: klaudia.swierkowska@energopol.pl
WWW: http://www.energopol.pl/oferty