Inżynier budowy ds. realizacji produkcji / Rekrutacje Budowlane RBHR

Oferta z dnia: 03/02/2019

Rekrutacje Budowlane RBHR to grupa specjalistów zajmujących się wsparciem firm w procesach rekrutacyjnych wyłącznie w branży budowlanej.

Obecnie dla naszego klienta Generalny wykonawca realizujący projekty zarówno komercyjne jak i infrastrukturalne, poszukuje inżyniera budowy ds. realizacji produkcji.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy ds. realizacji produkcji
Nr ref.: RBHR 9690
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za wsparcie zespołu.
⇒ Analiza dokumentacji projektowej, technicznej i formalnej
⇒ Tworzenie dokumentacji np. kart materiałowych, dokumentów formalnych
⇒ Wsparcie kierownika budowy i pozostałej kadry przy rozliczaniu z inwestorem
⇒ Analiza ofert podwykonawców oraz szukanie podwykonawców
⇒ Dokumentowanie postępów prac
⇒ Nadzór na prawidłowym obiegiem dokumentów na podstawie zawartych umów oraz standardów ISO
⇒ Analiza zgłoszonych wad i usterek

Wymagania

► Sumienność i dokładność w pracy
► Wykształcenia kierunkowego (Budowlane)
► Umiejętność wykonania przedmiarów i obmiarów
► Znajomość programów typu AutoCAD, MS Project, NORMA PRO
► Znajomość procedur FIDIC i Prawa Zamówień Publicznych
► Mobilność

Oferujemy

→ Zatrudnienie na umowę o pracę
→ Rynkowe wynagrodzenie (ok 4000 netto )
→ Pracę przy różnorodnych projektach
→ Ciepłe obiady
→ Możliwość rozwoju --> możliwość awansu

Forma kontaktu

Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

Dane firmowe

Rekrutacje Budowlane RBHR
Kochanowskiego
01-864 Warszawa
Email: info@rekrutacjebudowlane.pl
WWW: www.rbhr.pl