← Wstecz | Drukuj

Kierwonik budowy / Rekrutacje Budowlane RBHR

Oferta z dnia: 04/02/2019

Firma inżynieryjno-budowlana, Generalny Wykonawca z gwarancją na kompleksową realizację kontraktów, świadcząca usługi w zakresie budownictwa kubaturowego, realizuje roboty m.in osiedli mieszkaniowych i inwestycji infrastrukturalnych.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierwonik budowy
Nr ref.: RBHR 9664
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

⇒ Zarządzanie procesem budowlanym
⇒ Współpraca z Inwestorem oraz Generalnym Wykonawcą, kontrahentami, podwykonawcami
⇒ Koordynowanie prac zgodnie z techniczną specyfikacją
⇒ Kierowanie brygadami roboczymi oraz zespołem inżynierów
⇒ Kontrola oraz ocena dokumentacji tchniczno-kosztorysowej
⇒ Sporządzanie dokumentacji dotyczącej realizacji robót oraz
⇒ Bieżące raportowanie z postępów prac na prowadzonym kontrakcie
⇒ Przestrzeganie zasad BHP na budowie
⇒ Przygotowanie obiektów do odbiorów

Wymagania

► 5- letnie doświadczenie w kierowaniu inwestycją mieszkaniową za min. 40 mln
► Odpowiedzialność
► Bardzo dobra organizacja pracy
► Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

→ Elastyczne formy zatrudnienia UoP lub B2B
→ Konkurencyjne wynagrodzenie (do 15k brutto)
→ Praca przy inwestycji mieszkaniowej
→ Niezbędny sprzęt służbowy
→ Praca w firmie posiadającej ciekawy portfel zleceń

Rekrutacje Budowlane RBHR jest firmą wspierająca Branże Budowlaną w pozyskiwaniu specjalistów oraz w rozwijaniu karier przez inżynierów.

Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

Szukamy ludzi którzy dają przewagę.

Dane firmowe

Rekrutacje Budowlane RBHR
Kochanowskiego
00-001 Warszawa
Email: info@rekrutacjebudowlane.pl
WWW: www.rbhr.pl