Konstruktor-technolog / UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J. Bogutyn-Przybyszewska, K. Przybyszewska

Oferta z dnia: 22/02/2019

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Oferowana praca

Stanowisko: Konstruktor-technolog
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, firmy z długoletnią tradycją w branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:
Konstruktor - Technolog
miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:
- Przygotowywanie dokumentacji technologicznej i rysunkowej wyrobów
z wykorzystaniem oprogramowania CAD/CAM
- Projektowanie precyzyjnych elementów mechanicznych
- Projektowanie procesów technologicznych i oprzyrządowania obróbkowego
- Współpraca z pracownikami działu produkcji, działu handlowego i kontroli jakości

Wymagania

- Wykształcenie średnie, wyższe w zakresie technologii mechanicznej, konstrukcji maszyn lub pokrewne
- Gruntowne rozumienie procesów obróbki skrawaniem i budowy maszyn
- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- Znajomość miernictwa mechanicznego stosowanego w obróbce skrawaniem i obróbce elektroerozyjnej
- Wiedza na temat gatunków stali i możliwości ich obróbki cieplnej
- Bardzo dobra znajomość programów AutoCAD i Excel
- Mile widziana znajomość Pro ENGINEER
- Język angielski lub niemiecki będzie dodatkowym atutem
- Kreatywność i innowacyjne myślenie
- Chęć rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
- Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów

Oferujemy

- Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
- Możliwość poznawania i wdrażania nowych technologii
- Atrakcyjne wynagrodzenie i dogodne warunki zatrudnienia

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie linka i otwarcie go w nowym oknie przeglądarki:

lub na adres: biuro@unikadr.pl

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J. Bogutyn-Przybyszewska, K. Przybyszewska
Kolumba 89
70-035 Szczecin
Email: biuro@unikadr.pl