Konstruktor - Technolog / UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J.Bogutyn-Przybyszewska, K.Przybyszewska

Oferta z dnia: 25/02/2019

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Oferowana praca

Stanowisko: Konstruktor - Technolog
Nr ref.: KA
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
-Przygotowywanie dokumentacji technologicznej i rysunkowej wyrobów
z wykorzystaniem oprogramowania CAD/CAM
-Projektowanie precyzyjnych elementów mechanicznych
-Projektowanie procesów technologicznych i oprzyrządowania obróbkowego
-Współpraca z pracownikami działu produkcji, działu handlowego i kontroli jakości

Wymagania

-Wykształcenie średnie, wyższe w zakresie technologii mechanicznej, konstrukcji maszyn lub pokrewne
-Gruntowne rozumienie procesów obróbki skrawaniem i budowy maszyn
-Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
-Znajomość miernictwa mechanicznego stosowanego w obróbce skrawaniem i obróbce elektroerozyjnej
-Wiedza na temat gatunków stali i możliwości ich obróbki cieplnej
-Bardzo dobra znajomość programów AutoCAD i Excel
-Mile widziana znajomość Pro ENGINEER
-Język angielski lub niemiecki będzie dodatkowym atutem
-Kreatywność i innowacyjne myślenie
-Chęć rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
-Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów

Oferujemy

-Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
-Możliwość poznawania i wdrażania nowych technologii
-Atrakcyjne wynagrodzenie i dogodne warunki zatrudnienia

Forma kontaktu

Mail: biuro@unikadr.pl

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J.Bogutyn-Przybyszewska, K.Przybyszewska
Kolumba, 86-89
70-70 Szczecin
Email: biuro@unikadr.pl