Konstruktor-kosztorysant / UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J.Bogutyn-Przybyszewska, K.Przybyszewska

Oferta z dnia: 25/02/2019

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Oferowana praca

Stanowisko: Konstruktor-kosztorysant
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

-Projektowanie maszyn i urządzeń w programie AutoCad
-Sporządzanie wycen oraz ofert
-Współpraca z działami: rozwoju i produkcji, sprzedaży oraz z pozostałymi działami w firmie
-Ustalanie uzgodnień technicznych z Klientami
-Lokalizacja siedziby firmy (ok. 50 km od Szczecina oraz ok. 60 km od Gorzowa Wlkp.)

Wymagania

-Doświadczenie w przygotowywaniu wycen, kosztorysów i wizualizacji
-Dobra znajomość programu AutoCad
-Dobra znajomość języka angielskiego
-Znajomość zasad tworzenia i czytania dokumentacji technicznej oraz rysunku technicznego
-Komunikatywność, kreatywność i systematyczność

Oferujemy

-Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Umowę o pracę
-System premiowy
-Pakiet medyczny Luxmed
-Kartę Mutlisport

Forma kontaktu

Mail: biuro@unikadr.pl

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J.Bogutyn-Przybyszewska, K.Przybyszewska
Kolumba, 86-89
70-70 Szczecin
Email: biuro@unikadr.pl