Kierownik ds. projektowania oraz wycen i kalkulacji / UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J.Bogutyn-Przybyszewska, K.Przybyszewska

Oferta z dnia: 25/02/2019

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi

Stanowisko: Kierownik ds. projektowania oraz wycen i kalkulacji
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

-Koordynowanie pracy zespołu ds. wycen i kalkulacji
-Analiza zapytań ofertowych i dokumentacji pod względem wymagań formalnych, projektowych i technicznych
-Nadzór nad procesem przygotowywania ofert oraz pracami okołoofertowymi (wizje lokalne, analizy dokumentacji ofertowych, wsparcie techniczne działu sprzedaży)
-Udział w negocjacjach związanych ze złożonymi ofertami
-Opracowywanie wewnętrznych standardów technicznych
-Aktualizacja i archiwizacja dokumentacji technicznej dla wykonanych projektów konstrukcyjnych

Wymagania

-Wykształcenie wyższe techniczne
-Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
-Doświadczenie w projektowaniu, przygotowywaniu wizualizacji itp.
-Doświadczenie w przygotowywaniu wycen i kosztorysów
-Znajomość budowy maszyn i urządzeń oraz wytrzymałości materiałów
-Znajomość zasad i procesu tworzenia dokumentacji projektowej
-Doświadczenie w prowadzeniu rozmów z Kontrahentami
-Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
-Bardzo dobra znajomość programu AutoCad
-Znajomość języka angielskiego
-Otwartość, komunikatywność
-Systematyczność, sumienność

Oferujemy

-Pełny etat oraz umowę o pracę
-Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
-Udział w ciekawych projektach
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Możliwość rozwoju własnych umiejętności

Forma kontaktu

Mail: biuro@unikadr.pl

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J.Bogutyn-Przybyszewska, K.Przybyszewska
Kolumba, 86-89
70-70 Szczecin
Email: biuro@unikadr.pl