← Wstecz | Drukuj

Kierownik Budowy - specjalność kolejowa / Skanska

Oferta z dnia: 04/03/2019

Spółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie”.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy - specjalność kolejowa
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Będziesz zajmować się:

•nadzorowaniem jakości i terminowości realizowanych robót, zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną

•koordynacją pracy sił własnych i podwykonawców

•prowadzeniem analizy harmonogramu i postępu robót

•analizą dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy

•nadzorem nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

•współpracą z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi

•udziałem w procesie oferowania

•nadzorem nad przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania

•masz wykształcenie wyższe profilowe
•posiadasz uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności kolejowej (linie, węzły, stacje kolejowe)
•masz min. 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Budowy lub Kierownika Robót

•masz min. 12 m-cy doświadczenia na 1 inwestycji o wartości min. 80 mln PLN netto
•potrafisz kierować zespołem
•bardzo dobrze organizujesz swoją pracę
•posiadasz prawo jazdy w kat B

Oferujemy

Co zyskasz?

•udział w rozwoju kompetencji kolejowej w Skanska

•dołączysz do zespołu zajmującego się specjalistycznymi robotami kolejowymi

•możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami i ekspertami w kompetencji kolejowej i branż towarzyszących

Dane firmowe

Skanska
Aleja Solidarności 173
00-877 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl
WWW: http://d.rfer.us/SKANSKA6q.4Eo?lset=pl_PL