← Wstecz | Drukuj

Programista PLC( SPS) / IRKL

Oferta z dnia: 05/03/2019

Jesteśmy firmą, która jest wiodącą w dziedzinie HR na Warmii i Mazurach. Dzięki naszym zasobom największe korporacje mające siedziby rozsiane po całej Polsce mają wsparcie w postaci pracowników różnych branż.

Oferowana praca

Stanowisko: Programista PLC( SPS)
Miejsce pracy: Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska
Branża: Informatyka/Projektowanie

Opis stanowiska

-programowanie i konserwacja sterowników PLC głównie w obszarach TIA Portal, Siemens STEP 7 i podobnych systemach sterowania,
-wykonywanie regularnych przeglądów i pomiarów,
-programowaniu PLC w CoDeSys.

Wymagania

-wykształcenie kierunkowe-techniczne ( elektronik, informatyk, automatyk ), mile widziane dodatkowe kursy specjalistyczne,
-mile widziane 5 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
-dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie,
-dobra znajomość środowiska TIA Portal, systemu IO-Link.

Oferujemy

-zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-liczne benefity pozapłacowe,
-premie świąteczne,
-szkolenia zawodowe,

CV na adres cv@irkl z dopiskiem Programista PLC-Niemcy lub kontakt pod numerem 536275320

Dane firmowe

IRKL
Partyzantów
10-900 Olsztyn
Email: l.goliszewska@irkl.pl