← Wstecz | Drukuj

Administrator IT z j. angielskim- Gdańsk / IRKL

Oferta z dnia: 06/03/2019

Jesteśmy firmą, która jest wiodącą w dziedzinie HR na Warmii i Mazurach. Dzięki naszym zasobom największe korporacje mające siedziby rozsiane po całej Polsce mają wsparcie w postaci pracowników różnych branż.

Oferowana praca

Stanowisko: Administrator IT z j. angielskim- Gdańsk
Miejsce pracy: Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska
Branża: Informatyka/Administracja

Opis stanowiska

W imieniu naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy ze Skandynawii poszukujemy doświadczonego IT Administratora z dobrą znajomością języka angielskiego.

Będziesz odpowiadać za :

⦁zapewnienie ciągłości pracy infrastruktury IT,
⦁monitorowanie i reagowanie na zdarzenia systemowe.

Wymagania

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w:

⦁ administrowaniu usług IT opartych o systemy Windows Server: IIS, MS SQL, Active Directory,
⦁implementowaniu rozwiązań na Platformie Microsoft Azure,
⦁dodatkowym atutem będzie doświadczenie w administracji siecią LAN, WAN oraz obsłudze urządzeń sieciowych Cisco.

Oferujemy

Oferujemy:

⦁ zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
⦁wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
⦁elastyczne godziny pracy,
⦁możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia,
⦁benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport.

Kontakt pod numerem 536275320 Cv w języku angielskim na adres cv@irkl.pl z dopiskiem Administrator IT

Dane firmowe

IRKL
Partyzantów
10-900 Olsztyn
Email: l.goliszewska@irkl.pl