Inżynier Budowy - przygotowanie produkcji / Warszawa / Skanska S.A.

Oferta z dnia: 08/03/2019

Spółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie”.

Stanowisko: Inżynier Budowy - przygotowanie produkcji / Warszawa
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Będziesz zajmować się:

•udziałem w procesie oferowania i budżetowania projektu

•udziałem w wyborze kontrahentów (sporządzanie zapytań ofertowych, zestawień ofert i weryfikacja ofert

•ścisłą współpracą z zespołem realizacyjnym

•udziałem w negocjacjach

•współpracą i utrzymywanie relacji z Inwestorem oraz podwykonawcami

Wymagania

Szukamy Ciebie jeśli:
•posiadasz wykształcenie wyższe techniczne
•masz min. roczne doświadcze w zespole oferowania
•potrafisz myśleć analitycznie
•cechuje Cię nastawienie na realizację celów
•bardzo dobrze znasz pakiet MS Office
•znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Co zyskasz?

•dołączysz do zespołu zajmującego się projektami mieszkaniowymi

•możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z różnych branż w ramach budownictwa ogólnego

•możliwość pracy na różnorodnych projektach

Dane firmowe

Skanska S.A.
Aleja Solidarności 173
00-877 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl
WWW: http://d.rfer.us/SKANSKAVtw4I0?lset=pl_PL