Inżynier ds. ofertowania – branża budowlana / Agma sp. z o.o.

Oferta z dnia: 15/03/2019

Firma Agma Sp. z o.o. o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu zajmująca się wykonawstwem obiektów kubaturowych o charakterze przemysłowym i mieszkalnym.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier ds. ofertowania – branża budowlana
Miejsce pracy: Tarnowo PodgóRne / wielkopolskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

• analiza dokumentacji projektowej,
• sporządzanie przedmiarów robót,
• analiza ofert dostawców i podwykonawców,
• sporządzanie kompleksowych kosztorysów budowlanych,
• wsparcie w zakresie realizacji i nadzoru nad zamówieniami.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym,
• doświadczeniem w procesie kosztorysowania/ ofertowania,
• dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
• doświadczenie w kosztorysowaniu inwestycji,
• doświadczenie w tworzeniu harmonogramów,
• znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

• ciekawą pracę w jednej z dynamicznie rozwijających się firm z sektora budowlanego,
• duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• niezbędne narzędzia pracy.

Forma kontaktu

Proszę o kierowanie CV na adres mail.

Dane firmowe

Agma sp. z o.o.
Poznańska, 103
62-080 Tarnowo Podgórne
Email: praca@agma-tp.pl