← Wstecz | Drukuj

Projektant konstrukcji / Skanska S.A.

Oferta z dnia: 26/03/2019

Skanska to jedna z największych firm budowlano-deweloperskich na świecie. Budujemy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, troszczymy się o potrzeby społeczności, w których działamy i o to, jak nasze realizacje będą wpływały na życie ludzi w długiej perspektywie. Uczestniczymy w najbardziej innowacyjnych przedsięwzięciach naszych czasów. Standardy pracy Skanska na całym świecie określają zapisy „Kodeksu postępowania”. Na każdym rynku pracujemy zgodnie ze wspólnymi wartościami: troszczymy się o życie, działamy etycznie i transparentnie, razem jesteśmy lepsi, dbamy o klienta. W Polsce Skanska jest obecna poprzez trzy spółki: wykonawczą, biurową i mieszkaniową.

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant konstrukcji
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

Będziesz zajmować się:
•weryfikacją rozwiązań projektowych i dokumentacji technicznej w zakresie konstrukcji
•współpracą z klientami, zespołami realizacyjnymi Skanska S.A., biurami projektowymi i pozostałymi uczestnikami procesu budowlanego
•wsparciem zespołów realizacyjnych w zakresie technicznym i projektowym
•wykonywanie projektów konstrukcyjnych na potrzeby budowy

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeśli:
•masz uprawnienia projektowe bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjnej
•masz doświadczenie realizacyjne zdobyte na budowach
•cechuje Cię bardzo dobra znajomość rozwiązań w konstrukcjach żelbetowych i stalowych, a także znajomość zagadnień związanych z posadowieniem budynków i obudową wykopów
•masz umiejętności w zakresie weryfikacji i optymalizacji rozwiązań konstrukcyjnych
•jesteś osobą samodzielną i skuteczną w realizacji zadań
•jesteś osobą komunikatywną i asertywną
•znasz programy specjalistyczne do modelowania i obliczeń konstrukcyjnych oraz pakiet Microsoft Office, Autocad, Navisworks

Oferujemy

Co możesz zyskać?

•możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z różnych branż w ramach budownictwa ogólnego

•możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i doświadczenia w obszarze budownictwa ogólnego

Dane firmowe

Skanska S.A.
Aleja Solidarności 173
00-877 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl
WWW: http://d.rfer.us/SKANSKA40R4RC?lset=pl_PL