← Wstecz | Drukuj

Inżynier Budowy - specjalność kolejowa / Skanska S.A.

Oferta z dnia: 09/04/2019

Spółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie”.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy - specjalność kolejowa
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Będziesz zajmować się:
•rozliczaniem robót w podwykonawstwie i siłach własnych
•nadzorem nad pracami podwykonawców i sił własnych
•przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
•sporządzaniem przedmiarów i obmiarów robót

Wymagania

•masz wyższe wykształcenia budowlane w specjalności kolejowej
•posiadasz umiejętności pracy w zespole
•dobrze organizujesz i zarządzasz swoją prac
•znasz pakiet MS Office
•masz prawo jazdy kategorii B
•znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Co zyskasz?
•udział w rozwoju kompetencji kolejowej w Skanska
•dołączysz do zespołu zajmującego się specjalistycznymi robotami kolejowymi
•możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami i ekspertami w kompetencji kolejowej i branż towarzyszących

Dane firmowe

Skanska S.A.
Aleja Solidarności 173
00-877 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl
WWW: http://d.rfer.us/SKANSKA.ly4XT?lset=pl_PL