← Wstecz | Drukuj

Specjalista - specjalność koordynacja BHP / Skanska S.A.

Oferta z dnia: 09/04/2019

Spółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie”.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista - specjalność koordynacja BHP
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

Będziesz zajmować się:
•analizą materiałów przetargowych pod kątem ryzyk BHP
•uczestniczeniem w przygotowaniu: planu organizacji placu budowy, planu BiOZ
•wsparciem Zespołu Menadżera Projektu w identyfikacji ryzyk dla zadania oraz przygotowaniem instrukcji bezpiecznego wykonania robót
•monitorowaniem warunków pracy i stanu bezpieczeństwa na projektach
•propagowaniem wdrażania standardów Skanska i przedsięwzięć BHP na projekcie zarówno wśród pracowników, jak i firm podwykonawczych
•wsparciem w raportowaniu i analizie wypadków oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych
•podejmowaniem powypadkowych działań korygujących
•współpracą z koordynatorem BHP na projekcie i Specjalistą BHP w obszarze

Wymagania

•posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
•znasz przepisy prawa w zakresie BHP i PPOŻ
•mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku z zakresu BHP
•mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
•jesteś osobą komunikatywną
•potrafisz pracować w zespole
•potrafisz myśleć w sposób analityczny
•jesteś osobą spostrzegawczą
•potrafisz motywować innych w zakresie bezpieczeństwa pracy
•posiadasz umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych/ wypadkowych
•znasz pakiet MS Office
•masz prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Co zyskasz?
•możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z innych jednostek w ramach budownictwa inżynieryjnego
•możliwość pracy na różnorodnych projektach

Dane firmowe

Skanska S.A.
Aleja Solidarności 173
00-877 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl
WWW: http://d.rfer.us/SKANSKAoNu4XW?lset=pl_PL