← Wstecz | Drukuj

Inżynier Automatyk / EPSN Workforce Poland

Oferta z dnia: 09/04/2019

EPSN Workforce Poland jest polskim oddziałem firmy rekrutacyjnej o holenderskich korzeniach, EPSN Workforce BV, działającej w 13 krajach Unii Europejskiej.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Automatyk
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Informatyka/Projektowanie

Opis stanowiska

EPSN Workforce Poland dla naszych Klientów w Danii poszukuje Inżynierów Automatyków do pracy stałej.

Opis stanowiska:

Opracowywanie i projektowanie rozwiązań automatyzacyjnych w produkcji i wyznaczanie kierunków rozwoju automatyzacji produkcji, w tym robotów i robotów
Optymalizacja linii technologicznych i kontrola urządzeń produkcyjnych
Wsparcie produkcyjne, rozwiązywanie problemów i rozwiązywanie problemów w istniejących obiektach
Zarządzanie dokumentacją
Rowiązywanie ewentualnych awarii systemu, rozwiązywanie problemów w systemach automatyki, administrowanie użytkownikami
Kontrola użytkowników
Konfiguracja stanu sprzętu oraz wymiana komponentów sprzętowych i programowych.

Umiejętności:

Znajomość PLC, Python lub Java, C++
Znajomość protokołów komunikacyjnych, takich jak ZigBee, Z-Wave, MQTT, OPC UA
Zrozumienie technologii sieciowych i sieciowych, m.in. protokół HTTP, stos TCP / IP, usługi sieciowe i interface API

Wymagania

Ukończone studia inżynieryjne kierunek Automotive lub ElektronikaMin. 4 lata doświadczenia w branży AutomotiveBardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min.B2)ElastycznośćUmiejętność pracy zespołowej pod presją czasuGotowość do podjęcia pracy kontraktowej

Oferujemy

Pracę stałą w pełnym wymiarze godzin w siedzibie firmy
Atrakcyjne wyngrodzenie - zależne od doświadczenia zawodowego
Pakiet medyczny
Ubezpieczenie
Wsparcie w relokacji

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: praca@epsnworkforce.com

Dane firmowe

EPSN Workforce Poland
Maszewska 28
01-925 Warszawa
Email: praca@epsnworkforce.com
WWW: www.epsnworkforce.pl