Główny Specjalista Wydziału Energetycznego / Telewizja Polska S.A.

Oferta z dnia: 16/04/2019

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatów i kandydatek zainteresowanych pracą w Ośrodku Inwestycji i Transportu

Oferowana praca

Stanowisko: Główny Specjalista Wydziału Energetycznego
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Zakres obowiązków obejmuje:

utrzymanie w pełnej sprawności eksploatacyjnej urządzeń i instalacji elektroenergetycznych:
eksploatację, nadzór nad utrzymaniem w sprawności, wykonywanie okresowych przeglądów
i konserwacji urządzeń i instalacji elektroenergetycznej,
zlecanie usuwania usterek oraz napraw awaryjnych,
planowanie modernizacji, remontów, opracowywanie harmonogramów przeglądów,
opiniowanie projektów inwestycyjnych, modernizacyjnych i remontowych,
organizowanie i uczestniczenie w komisjach odbiorów,
zapewnienie ciągłości dostaw czynników energetycznych,
nadzór nad instalacjami i urządzeniami energetycznymi oraz systemami monitoringu BMS
w tym zakresie,
nadzór nad realizacją umów i usług świadczonych przez podmioty zewnętrzne,
raportowanie i nadzorowanie stanu wykonania oglądów codziennych, prac eksploatacyjnych oraz przeglądów okresowych i badań/pomiarów,
przygotowywanie instrukcji wewnętrznych w zakresie prac realizowanych przez Wydział,
prowadzenie dokumentacji technicznej oraz opracowywanie instrukcji eksploatacyjnych i bhp,
wykonywanie uzgodnień, przygotowanie założeń technicznych i udział w postępowaniach
o udzielenie zamówienia publicznego (w tym na dostawy energii elektrycznej), we współpracy
z Biurem Zakupów i Zamówień Publicznych, zgodnie z obowiązującymi w Spółce procedurami.

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne (preferowana elektrotechnika, elektroenergetyka, automatyka),
3 lata doświadczenia zawodowego w pracy przy eksploatacji systemów elektroenergetycznych SN, NN i urządzeń zasilania gwarantowanego,
znajomość przepisów BHP oraz organizacji pracy w energetyce,
znajomość Pakietu MS Office,
uprawnienia energetyczne grupy I w zakresie E i D.

Mile widziane:

znajomość systemów ewidencji awarii,
znajomość zagadnień automatyki budynkowej,
znajomość oprogramowania: AutoCad, NormaPro,
doświadczenie w obsłudze platformy zakupowej, przeprowadzaniu zapytań ofertowych, sporządzaniu opisów przedmiotu zamówienia, redagowanie pism,
znajomość systemów BMS,
doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
uprawnienia do projektowania,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, w oparciu o umowę o pracę,
adekwatne wynagrodzenie i dogodne warunki pracy.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji: https://rekrutacja.tvp.pl/CandidateRegister.aspx?pid=78&asn=pracadlainzyniera

Na zgłoszenia (CV) czekamy do 5 maja 2019 r.

Dane firmowe

Telewizja Polska S.A.
Woronicz 17
00-999 Warszawa
Email: rekrutacja@tvp.pl
WWW: rekrutacja.tvp.pl