← Wstecz | Drukuj

Konstruktor - Kreślarz CAD / Strokol DPPersonalberatung

Oferta z dnia: 07/05/2019

Strokol DPPersonalbertaung: Doradztwo personalne w branzy budowlanej

Oferowana praca

Stanowisko: Konstruktor - Kreślarz CAD
Nr ref.: DE2019/2
Miejsce pracy: Bonn / zagranica / Niemcy
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

-Tworzenie planów szalunkowych elementów prefabrykowanych
Tworzenie planów zbrojeniowych elementów prefabrykowanych (deskowanie oraz zbrojenie)
-Tworzenie planów złożeniowych/montażowych
Pracujemy w programie CAD DICAD/STRACON 2D i 3D
-Praca w zespole specjalistów od konstrukcji żelbetowych

Wymagania

-Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym (preferowane budownictwo lądowe)
-Pierwsze doświadczenie przy planowaniu /projektowaniu konstrukcji betonowych / lub prefabrykowanych / lub zelbetowych / lub stalowych
-Doświadczenie w tworzeniu planów i rysunków struktur betonowych różnorodnych elementów prefabrykatów z betonu, żelbetu, betonu sprężonego: rysownie ścian, słupów, płyt stropowych, schodów, belek dachowych, podestów, dźwigary, belki żelbetowe oraz innych pojedynczych elementów
-Umiejętnośc samodzielnego wykonywania rysunków konstrukcyjnych w środowisku AutoCAD (mile widziana jest znajomość programu Dicad/Strakon
-Wysoka kultura osobista
-Znajomość języka niemieckiego: poziom A2- B1

Oferujemy

-Stałą pracę w firmie z przyjazną atmosferą i uczciwymi warunkami zatrudnienia na czas nieokreślony
-Rozwój kwalifikacji zawodowych z możliwością przejęcia zadań kierowniczych
-Koszty przejazdu na rozmowę oraz hotelu pokrywa pracodawca
-Wsparcie podczas rozmów kwalifikacyjnych ze strony Konsultanta
-Wsparcie pracodawcy przy znalezieniem pierwszego zakwaterowania, przy organizacji wszelkich biurokratycznych formalności związanych z przeprowadzką

Nasz Konsultant to Pani Monika Strokol, która z chęcią odpowie na wszelkie pytania osobiście.

Strokol DPPersonalberatung
Friedrich-Ebert-Allee 13
53113 Bonn
www.strokol.de
E-Mail: info@strokol.de

Fiedriech Ebert Allee 13
53113 Bonn
Email: info@strokol.de
WWW: www.strokol.de