Asystent Projektanta Konstrukcji Inżynierskich / Strokol DPPersonalberatung

Oferta z dnia: 07/05/2019

Strokol DPP: doradztwo personalne ze specjalizacja w branzy budowlanej

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent Projektanta Konstrukcji Inżynierskich
Nr ref.: DE2019/3
Miejsce pracy: Bonn / zagranica / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

-Samodzielne tworzenie planów szalunkowych i planów zbrojeniowych / planów warsztatowych oraz planów prac montażowych na podstawie obliczeń statycznych: konstrukcji żelbetowych, konstrukcji stalowych i drewnianych (3D)
-Pracujemy w programie 3D ALLPLAN NEMETSCHEK (z checia cie w niego wprowadzimy)
-Współpraca w malej grupie Inżynierów ( rowniez polskojezycznych)

Wymagania

-Wykształcenie wyższe: kierunk budownictwo, specjalność konstrukcje budowlane i inżynierskie/ lub budowa mostow albo podobne
-Mile widziane jest pierwsze doświadczenia przy planowanu konstrukcji budowlanych zelbetowych / lub stalowych/lub drewnianych
-Pierwsze doświadczenie w wykonywanie planów szalunkowych i zbrojeniowych
-Biegła znajomość programu CAD
-Znajomość języka niemieckiego min. A2

Oferujemy

-Stałą pracę i uczciwe warunki zatrudnienia w biurze projektowy: umowa o prace na czas nieokreslony, z tego okres probny to 6 miesiecy, 13 pensji na rok, premie od drugiego roku, 30 dni urlopu, wszelkie ubezpieczenia emerytalne, zdrowotne, w razie bezrobocia
-Nowoczesne warunki pracy w atrakcyjnym miejscu w pobliżu Alp
-Prestiżowe projekty
-Rozwój kwalifikacji zawodowych/ naukę programu Nemetschek Allplan/ kursy językowe
-Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie podczas integracji w młodym, zaangażowanym zespole
-Wsparcie podczas rozmów kwalifikacyjnych ze strony Konsultanta
-Zwrot kosztów za dojazd na rozmowę kwalifikacyjna
-Wsparcie ze strony pracodawcy przy znalezieniem zakwaterowania i innych formalności

asz Konsultant to Pani Monika Strokol, która z chęcią odpowie na wszelkie pytania osobiście.

Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung
Friedrich-Ebert-Allee 13
53113 Bonn
Mobil: 0049/1622193-545
www.strokol.de

Dane firmowe

Strokol DPPersonalberatung
53113 Bonn
Email: info@strokol.de
WWW: www.strokol.de