← Wstecz | Drukuj

Kierownik Działu Konstrukcji - Warszawa / IRKL

Oferta z dnia: 14/05/2019

IRKL zajmuje się rekrutacją pracowników w kraju i za granicą. Jesteśmy wiodącą firmą rekrutacyjną w północno-wschodniej Polsce. Wyróżnia nas autorski system wykorzystania nowych mediów w docieraniu do kandydatów. Istniejemy od 7 stycznia 2014. Dynamicznie się rozwijamy. W aktualnej, już trzeciej siedzibie, pracujemy w ok. 20-osobowy zespole.

Do naszych klientów należą duże, międzynarodowe firmy z oddziałami w największych miastach Polski. Prowadzimy również rekrutacje zagraniczne w Niemczech, Holandii i krajach skandynawskich. Nasi pracodawcy gwarantują wysoki poziom zarobków, zwykle wyższy niż średnia krajowa w danym mieście. Chętnie pomagamy kandydatom w relokacji, a nasi klienci wspierają osiedlanie się w Polsce dzięki odpowiednio przygotowanym pakietom relokacyjnym.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Działu Konstrukcji - Warszawa
Miejsce pracy: Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - znanej firmy z 50-letnim doświadczeniem w produkcji przemysłowej, działającejna rynku zabezpieczeń od ponad 30 lat, specjalizującej się w dziedzinie części tłoczonych takich jak - zamków, okuć, podzespołów i tłoczników; poszukujemy:

Kierownika Działu Konstrukcji

Miejscowość: Warszawa

Pracując na tym stanowisku będziesz osobą, która nadzoruje realizację projektów, opracowuje dokumentację techniczną, koordynuje, motywuje i usprawnia działania zespołu.

Wymagania

-Wykształcenia wyższego technicznego
-Bardzo dobra znajomość programu Solid Edge
-Mile widziana znajomość programu PamStamp
-Doświadczenie na stanowisku konstruktora / projektanta tłoczników
-Minimum 2 letniego doświadczenia w zarządzaniu pracą zespołu
-Umiejętność kosztorysowania
-Komunikatywny język angielski

Oferujemy

-Umowę o pracę na pełny etat
-Dogodne godziny pracy
-Konkurencyjne wynagrodzenie + premie
-Wolne weekendy
-Pakiet medyczny
-Pakiet sportowy
-Fundusz socjalny
-Szkolenia
-Spotkania integracyjne

Forma kontaktu

Szczegóły pod numerem telefonu:535459190
lub wysłanie CV na adres: m.czarnecka@irkl.pl

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej".

Biorąc udział w rekrutacji IRKL:

wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod)

Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa. Szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/.

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Dane firmowe

IRKL
Ul. Partyzantów 1/2
10-900 Olsztyn
Email: m.czarnecka@irkl.pl
WWW: www.irkl.org