← Wstecz | Drukuj

Inżynier / Lider UR / Hays Poland Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 14/05/2019
O firmie

Firma produkcyjna zlokalizowana w Niepołomicach.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier / Lider UR
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

• Sporządzanie planu przeglądów maszyn i nadzorowanie ich wykonania;
• Udział w projektach związanych z rozbudową instalacji przemysłowych i udoskonalaniem maszyn produkcyjnych;
• Zapewnienie ciągłości pracy maszyn, linii i innych urządzeń produkcyjnych;
• Nadzór nad procesem napraw, remontów, przebudów oraz przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych;
• Analiza przyczyn awarii oraz wprowadzanie działań prewencyjnych;
• Koordynowanie prac firm zewnętrznych;
• Prowadzenie pełnej dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń;
• Proponowanie nowych rozwiązań technicznych w celu podniesienia niezawodności i zmniejszenia kosztów eksploatacji parku maszynowego

Wymagania

• Wyższe wykształcenie techniczne
• Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
• Znajomość programu SAP (bądź innego typu ERP)
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z wtryskarkami

Oferujemy

• Pracę na jedną zmianę 8:00 – 16:00
• Premie
• Szkolenia

Forma kontaktu

Prosimy przesyłać CV na adres mailowy: nowakowska@hays.pl