← Wstecz | Drukuj

Doradca techniczno-handlowy / Technopomiar Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 09/09/2019

Od ponad 16 lat dostarczamy innowacyjne rozwiązania w zakresie kompletnych systemów analitycznych do pomiarów parametrów fizykochemicznych. Zajmujemy się doborem technologii, projektowaniem instalacji oraz wykonawstwem pod klucz systemów pomiarowych. Pełny profil naszej działalności odkryją Państwo pod adresem www.technopomiar.pl

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca techniczno-handlowy
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

• kontakt z klientem - uzgodnienia techniczne odnośnie zamówienia, przygotowanie dedykowanej ofert, realizacja zamówienia,
• kontakt z producentami (głównie firmy zagraniczne) - ustalenia techniczne i handlowe dotyczące realizowanego projektu lub zamówienia,
• odpowiedzialność za grupę produktów / rynków (sprzedaż, konsultacje techniczne),
• nadzór nad realizacją projektów „pod klucz” przygotowywanych na specjalne zamówienie klienta.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne preferowane kierunki: elektryka, elektronika, energetyka, chemia, biotechnologia lub pokrewne,
• język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
• zaangażowanie i chęć uczenia się,
• prawo jazdy kat. B,
• dobra znajomość programu AutoCad,
• doświadczenie w pracy z klientem oraz związane z działalnością handlową będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

• szerokie możliwości rozwoju przez bezpośrednią współpracę z producentami systemów analitycznych obejmują szkolenia,
• współpracę z największymi biurami projektów i zakładami przemysłowymi w Polsce i za granicą,
• możliwość pracy z najnowocześniejszą aparaturą kontrolno-pomiarową,
• pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
• stabilne zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę (stała pensja plus premia uznaniowa).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres rekrutacja@technopomiar.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Technopomiar Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych .

Dane firmowe

Technopomiar Sp. z o.o.
Graniczna 105
54-530 Wrocław
Email: dsmolkowska@technopomiar.pl
WWW: www.technopomiar.pl