Inżynier sprzedaży / UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego s.c. Consulting J. Bogutyn - Przybyszewska, K. Przybyszewska

Oferta z dnia: 31/05/2019

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy zajmującej się od ponad 20 lat produkcją i sprzedażą dla branży: budowlanej, morskiej, automotive, ochrony środowiska etc.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier sprzedaży
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Inżynier sprzedaży
miejsce pracy: okolice Słupska

Zakres obowiązków:
- Pozyskiwanie nowych Klientów (PL i eksport)
- Utrzymywanie relacji z Klientami
- Realizacji ustalonego planu sprzedaży
- Wsparcie techniczne Klientów w zakresie oferowanych produktów
- Przygotowywanie ofert handlowych
- Lokalizacja miejsca pracy: okolice Słupska

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Umiejętność diagnozy potrzeb Klienta i budowy długotrwałych relacji biznesowych
- Umiejętność tworzenia ofert handlowych
- Umiejętność kompleksowego prowadzenia procesów sprzedażowych
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Prawo jady kat. B
- Gotowość do wyjazdów
Będzie dodatkowym atutem:
- Znajomość programów do projektowania w 3D
- Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

- Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
- System premiowy

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 91 488 23 27, 575 71 73 73
lub przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl lub poprzez link https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7b1045a6e9384359aad5d5c887d3e4da

Gwarantujemy poufność.