Inżynier budowy / UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J.Bogutyn-Przybyszewska, K.Przybyszewska

Oferta z dnia: 07/06/2019

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy
Nr ref.: IB/06/2019
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy deweloperskiej z długoletnią tradycją na rynku, realizującej budowy dużych osiedli mieszkaniowych oraz domów jednorodzinnych, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Inżynier budowy – budownictwo mieszkaniowe
miejsce pracy: Szczecin, nr ref.: IB/06

Zakres obowiązków:
- Opracowywanie harmonogramów budowy
- Sporządzanie kosztorysów
- Przeprowadzanie odbiorów robót od wykonawców
- Prowadzenie inwentaryzacji powykonawczych
- Sporządzanie zamówień materiałowych
- Koordynowanie pracy wykonawców

Wymagania

- Minimum 5 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w realizacji inwestycji, w tym w
szczególności: budynki wielorodzinne, osiedla mieszkaniowe
- Uprawnienia ogólnobudowlane/konstrukcyjne do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
- Doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót, dostaw materiałów
- Znajomość programu AutoCAD
- Wiedza z następujących obszarów: prawo budowlane, warunki techniczne i inne normy z zakresu budownictwa mieszkaniowego
- Umiejętność skutecznego organizowania i kierowania robotami budowlanymi
- Umiejętność prowadzenia budów budynków wielorodzinnych

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Pełną samodzielność na budowie w realizacji kontraktu

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref.: IB/06 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez link
zawarty w wiadomości.
Po więcej informacji zadzwoń: (91) 488 23 27 lub 575 717 373