← Wstecz | Drukuj

Project Manager (electrical branch) / RICG Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 28/06/2019
O firmie

Recruitment International Consulting Group Sp. z o.o.
Ul. Emilii Plater 10/2, 00-669 Warszawa

Oferowana praca

Stanowisko: Project Manager (electrical branch)
Nr ref.: EL/TS/2019
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - globalnej firmy z branży elektrycznej - poszukujemy Kandydatów na stanowisko Project Managera.

Do zadań będzie należało:
Realizowanie projektów w branży elektrycznej
Przygotowywanie ofert, wycen i kosztorysów
Utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami i pozyskiwanie nowych zleceń
Optymalizacja kosztó prowadzonych projektów

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne
Min 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami w branży elektrycznej
Umiejętność budżetowania, kosztorysowania, wyceny
Nadzorowanie i koordynowanie pracy zespołów
Umiejętność pracy pod presją czasu
Dobra znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy

Umowa o pracę
Samochód służbowy
Pakiet atrakcyjnych benefitów

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV na adres e.mail - t.skiscim@ricg.eu

Informujemy, iż skontaktujemy sie tylko w wybranymi Kandydatami.

Dane firmowe

RICG Sp. z o.o.
Ul. Emilii Plater 10/2
00-669 Warszawa
Email: t.skiscim@ricg.eu