Specjalista ds. Sprzedaży – branża morska / Grupa Progres Sp. Z o.o.

Oferta z dnia: 03/07/2019

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 20. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 1300 firm.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży – branża morska
Nr ref.: SM/07/19
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska
Branża: Marketing/Reklama/Public Relations

Opis stanowiska

Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy:
•Prowadzenie spotkań i prezentacji handlowych u Armatorów
•Tworzenie i prezentowanie ofert handlowych u Partnerów Biznesowych;
•Kompleksowa realizacja zamówień sprzedaży;
•Prowadzenie negocjacji handlowych dotyczących warunków umów z Klientami Firmy;
•Udział w delegacjach do nowych klientów oraz na targi branżowe;
•Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w branży morskiej.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
•Doświadczenia na pokrewnym stanowisku – mile widziane doświadczenie w Dziale Zakupów Technicznych;
•Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, odpowiedzialności oraz profesjonalnego podejścia do wykonywanych obowiązków;
•Wykształcenia wyższego (preferowane techniczne);
•Znajomości z zakresu budowy maszyn/silników/automatyki, która umożliwi przeprowadzanie swobodnych rozmów handlowych oraz negocjacji;
•Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
•Prawa jazdy kategorii B oraz gotowości do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

Nasz klient oferuje:
•Elastyczne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B;
•Atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + premia);
•Pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie oraz możliwość rozwoju zawodowego;
•Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop);
•Merytoryczne wsparcie przełożonych w zakresie wykonywanych obowiązków;
•Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe.

Forma kontaktu

Anna Augustyniak
e-mail: anna.augustyniak@grupaprogres.pl
tel: 601624237

Dane firmowe

Grupa Progres Sp. Z o.o.
al. Grunwaldzka 79/81/1
80-243 Gdańsk
Email: anna.augustyniak@grupaprogres.pl
WWW: www.grupaprogres.pl