← Wstecz | Drukuj

Młodszy Inżynier Elektronik / Jabil

Oferta z dnia: 15/07/2019

Firma Jabil świadczy usługi dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Zajmuje się projektowaniem i produkcją podzespołów elektronicznych. Możliwe jest to głównie dzięki pasji i zaangażowaniu naszych pracowników, którzy w ponad 90 zakładach, w 24 krajach opracowują i wytwarzają innowacyjne produkty. W Polsce zatrudniamy 3600 osób, a na świecie liczba ta przekracza 180.000 wyspecjalizowanych pracowników.

Jako wiodąca firma produkcyjna na świecie oferujemy możliwości rozwoju zarówno w zawodach inżynierskich jak i innych dziedzinach.

Oferowana praca

Stanowisko: Młodszy Inżynier Elektronik
Miejsce pracy: Kwidzyn / pomorskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:
- Wdrażanie, utrzymanie i naprawa systemów testujących dla urządzeń elektronicznych,
- Optymalizacja systemów testujących dla wytwarzanych produktów,
- Definiowanie metod pomiaru i kontroli produktu w celu ciągłej poprawy jakości produkowanych wyrobów,
- Przygotowanie dokumentacji technicznej oraz szkoleń technicznych,
- Współpraca z klientem.

Wymagania

Oczekujemy:
- Wykształcenia wyższego technicznego - elektronika, automatyka, telekomunikacja lub pokrewne,
- WIedzy z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych,
- Umiejętności programowania w języku C lub C++.
- Znajomości zagadnień związanych z projektowaniem i testowaniem układów elektronicznych,
- Bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności i zaangażowania.

Oferujemy

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku,
- Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju,
- Bogaty pakiet świadczeń (karta Multisport, dofinansowanie do urlopu, ubezpieczenie grupowe, kursy języka angielskiego, dodatek na dojazdy lub zakwaterowanie w Kwidzynie do 12 miesięcy).

Forma kontaktu

Szukaj nas "Jabil Kwidzyn: na Youtube lub na Facebooku.

www.jabil.com

Aplikacje można przesyłać na adres adelina_acho-radecka@jabil.com z dopiskiem Młodszy Inżynier Elektronik.

Prosimy o dołączanie do CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KR 000 - pokaż numer telefonu - 8, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192 - pokaż numer telefonu - ".

Dane firmowe

Jabil
Miłosna 32
82-500 Kwidzyn
Email: adelina_acho-radecka@jabil.com
WWW: www.jabil.com