← Wstecz | Drukuj

Inżynier Utrzymania Ruchu / Grafton Recruitment

Oferta z dnia: 18/07/2019

Jako główny dostawca kompleksowych rozwiązań rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, jesteśmy jedną z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z 35 biurami w 6 krajach - Czechach, Węgrach, Irlandii Północnej, Polsce, Irlandii i Słowacji. Więcej informacji o Grafton Recruitment znajdziesz w dalszej części tej sekcji.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Inżynier utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

Dbałość o standardy obsługi technicznej w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn oraz urządzeń,
Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych,
Pomiary parametrów procesów technologicznych,
Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne ,
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
Uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1,
Mile widziana znajomość środowiska IQ Works 2.0.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Pakiet socjalny (m. in. karta Multisport, prywatne ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna enel-med.),
Darmowe kursy języka angielskiego,
Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe,
Atrakcyjny pakiet socjalny.

Forma kontaktu

sandra.paszkowska@grafton.pl

Dane firmowe

Grafton Recruitment
ul. Świętego Antoniego 2/4
50-048 Wrocław
Email: sandra.paszkowska@grafton.pl