← Wstecz | Drukuj

Operator maszyn CNC (tokarka, frezarka) / Jobs Plus

Oferta z dnia: 31/07/2019

Dla naszego klienta – partnera firmy Viessmann poszukujemy Doradcy techniczno – handlowego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż instalacji HVAC oraz doradztwo techniczne.

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją HR. Nasz klient to działająca od 13 lat firma oferująca kompleksowe rozwiązania dla inwestorów budowlanych w zakresie wentylacji, systemów grzewczych, uzdatniania wody i inteligentnego zarządzania.

Oferowana praca

Stanowisko: Operator maszyn CNC (tokarka, frezarka)
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Operator maszyn CNC
Miejsce pracy: Dobczyce

Czym będziesz się zajmować:
• obsługa maszyn CNC (frezarka, tokarka) polegająca na nastawieniu maszyny oraz założeniu materiału do obróbki
• kontrola jakości produkowanych elementów
• bieżąca kontrola pracy maszyny

Wymagania

Aplikuj, jeśli:
• posiadasz wykształcenie średnie techniczne w zawodzie technik mechanik lub technik mechatronik
• masz przynajmniej kilkumiesięczne doświadczenie w pracy jako Operator CNC
• posiadasz umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• posługujesz się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, śruba mikrometryczna)

Oferujemy

W zamian za Twoją pracę możemy Ci zaoferować:
• umowę o pracę na pełny etat
• pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6-14; 14-22)
• kompleksowe wdrożenie i szkolenie stanowiskowe
• niezbędne narzędzia pracy
• możliwość awansu na stanowisko Mechatronika

Czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie? Aplikuj i daj nam się poznać!

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 10 641

Dane firmowe

Jobs Plus
Bonarka 11
30-415 Kraków
Email: rekrutacja@jobsplus.pl