← Wstecz | Drukuj

Account Manager / GAMTECH

Oferta z dnia: 05/08/2019

Zajmujemy się zaopatrzeniem sektora przemysłowego w materiały techniczne. Dystrybuujemy wyroby dla wielu gałęzi przemysłu, w tym: spożywczego, chemicznego i energetycznego. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną obejmującą m.in. silniki elektryczne, pompy, uszczelnienia techniczne, komponenty automatyki i hydrauliki oraz szeroką gamę wyrobów uszczelkarskich, termoizolacyjnych, gumowych i hamulcowych. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór węży przemysłowych, klei przemysłowych oraz materiałów regeneracyjnych. Wykonujemy niestandardowe uszczelki z materiałów termoizolacyjnych, jak również uszczelki przemysłowe.

Oferowana praca

Stanowisko: Account Manager
Nr ref.: AM
Miejsce pracy: RzeszóW / podkarpackie / Polska
Branża: Marketing/Reklama/Public Relations

Opis stanowiska

Account Manager to specjalista ds. sprzedaży, czyli osoba, która sprawuje ”opiekę nad Klientem”. Osoba na tym stanowisku odpowiada za utrzymywanie długoterminowych kontaktów z Klientami firmy, realizuje plany sprzedażowe, przygotowuje oferty handlowe, pozyskuje i obsługuje wybraną grupę kluczowych Klientów oraz tworzy niestandardowe produkty reklamowe i akcje promocyjne. Dobry Account Manager to osoba, która wyszuka Klienta, określi jego oczekiwania i zaoferuje odpowiednią ofertę tak, aby Klient zdecydował się na współpracę.
ZADANIA:
• badania rynku Klientów branży przemysłowej,
• fachowe doradztwo dla Klientów w zakresie doboru produktów przemysłowych,
• aktywne pozyskiwanie Klientów poprzez: osobistą, telefoniczną i e-mailową sprzedaż produktów,
• udział w branżowych targach i konferencjach,
• tworzenie baz danych kontrahentów,
• podtrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji handlowych ze stałymi Klientami,
• ofertowanie i bieżącą obsługę Klientów w zakresie sprzedaży,
• realizacja celów sprzedażowych,
• współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania

• gotowość do związania się z firmą na dłużej,
• samodzielność w działaniu, systematyczność i dobra organizacja pracy,
• nastawienie na realizację celów sprzedażowych,
• dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint),
• czynne prawa jazdy kat. B oraz szczera chęć do częstej jazdy samochodem,
• umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

• stały dochód podstawowy (umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin) plus jeden z najkorzystniejszych systemów premiowych na rynku przemysłowym (bez limitu),
• ubezpieczenie grupowe,samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, drukarkę,
• wsparcie asystenckie Call Center BOK oraz narzędzia prospectingowe,
• dostępność leadów,
• program szkoleń technicznych i sprzedażowych dopasowany do potrzeb,
• atrakcyjną ścieżkę rozwoju,
• współpracę z marką, cieszącą się ogromnym zaufaniem Klientów,
• dodatkowo dla najlepszych wyjazdy na targi, konferencje i inne nagrody.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z określeniem oczekiwań finansowych na adres kariera@gamtech.pl z dopiskiem:
KLAUZULA RODO/ INFORMACYJNA:
„Niniejszym udzielam zgody Gamtech Sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych, znajdujących się w dokumentach aplikacyjnych, w celach związanych z rekrutacją zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a) RODO. Oświadczam, że otrzymałem informacje, o których mowa w art. 13 RODO (obowiązek informacyjny administratora danych)”.

Dane firmowe

GAMTECH
ul. Boya Żeleńskiego
35-105 Rzeszów
Email: kariera@gamtech.pl