← Wstecz | Drukuj

Sales Representatives / Przedstawiciel Handlowy / GAMTECH

Oferta z dnia: 05/08/2019

Zajmujemy się zaopatrzeniem sektora przemysłowego w materiały techniczne. Dystrybuujemy wyroby dla wielu gałęzi przemysłu, w tym: spożywczego, chemicznego i energetycznego. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną obejmującą m.in. silniki elektryczne, pompy, uszczelnienia techniczne, komponenty automatyki i hydrauliki oraz szeroką gamę wyrobów uszczelkarskich, termoizolacyjnych, gumowych i hamulcowych. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór węży przemysłowych, klei przemysłowych oraz materiałów regeneracyjnych. Wykonujemy niestandardowe uszczelki z materiałów termoizolacyjnych, jak również uszczelki przemysłowe.

Oferowana praca

Stanowisko: Sales Representatives / Przedstawiciel Handlowy
Nr ref.: SL
Miejsce pracy: RzeszóW / podkarpackie / Polska
Branża: Badania/Rozwój/Kontrola Jakości

Opis stanowiska

SALES REPRESENTATIVES / PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY koncentruje wszystkie swoje działania w ramach firmy, wokół Klientów. Pozyskuje i obsługuje nowych Klientów oraz utrzymuje kontakt z obecnymi Klientami. Ma bardzo duży wpływ na wizerunek firmy oraz to, jak będzie postrzegana przez Klientów, społeczeństwo czy konkurencję. Każdego dnia ma szansę na rozwijanie swojej osobowości i podnoszenie kwalifikacji poprzez kontakt, z wieloma różnymi Klientami. To praca dla tych, którzy lubią wyzwania i lubią aby się działo.
ZADANIA:
• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów poprzez: osobistą, telefoniczną i e-mailową sprzedaż produktów,
• fachowe doradztwo dla Klientów w zakresie doboru produktów przemysłowych,
• analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji,
• prowadzenie działań marketingowych,
• udział w branżowych targach i konferencjach,
• realizacja celów sprzedażowych i raportowanie,
• współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania

• prawo jazdy kat. B oraz szczera chęć do częstej jazdy samochodem,
• dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie,
• łatwość nawiązywania kontaktów, wytrwałość, wysoka kultura osobista,
• gotowość do związania się z firmą na dłużej,
• samodzielność w działaniu, systematyczność i dobra organizacji pracy,
• nastawienie na realizację celów sprzedażowych,
• dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint).

Oferujemy

• stały dochód podstawowy (umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin) plus jeden z najkorzystniejszych systemów premiowych na rynku przemysłowym (bez limitu),
• ubezpieczenie grupowe,
• samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, drukarkę,
• wsparcie asystenckie Call Center BOK oraz narzędzia prospectingowe,
• dostępność leadów,
• program szkoleń technicznych i sprzedażowych dopasowany do potrzeb,
• atrakcyjną ścieżkę rozwoju,
• współpracę z marką, cieszącą się ogromnym zaufaniem Klientów,
• dodatkowo dla najlepszych wyjazdy na targi, konferencje i inne nagrody.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z określeniem oczekiwań finansowych na adres kariera@gamtech.pl z dopiskiem:
KLAUZULA RODO/ INFORMACYJNA:
„Niniejszym udzielam zgody Gamtech Sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych, znajdujących się w dokumentach aplikacyjnych, w celach związanych z rekrutacją zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a) RODO. Oświadczam, że otrzymałem informacje, o których mowa w art. 13 RODO (obowiązek informacyjny administratora danych)”.

Dane firmowe

GAMTECH
ul. Boya Żeleńskiego
35-105 Rzeszów
Email: kariera@gamtech.pl