← Wstecz | Drukuj

Inżynier Serwisu / Gunnebo Polska Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 08/08/2019
O firmie

Kim jesteśmy?
GUNNEBO Polska Sp. z o.o. to część międzynarodowego koncernu, światowy lider w zakresie zabezpieczeń mechanicznych i elektronicznych. Od ponad 20 lat działamy na międzynarodowym rynku, współpracujemy z największymi światowymi bankami, instytucjami i firmami pomagając im w zabezpieczeniu ich dóbr i mienia.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Serwisu
Nr ref.: MF/2019/08/08/02
Miejsce pracy: Kalisz / wielkopolskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Jak będzie wyglądać Twoja praca?

Do Twoich obowiązków będą należały, m.in.:

* przygotowanie i prowadzenie instalacji urządzeń i systemów bezpieczeństwa
* prowadzenie rozruchów technologicznych maszyn i urządzeń
* diagnostyka stanu technicznego urządzeń i instalacji bezpieczeństwa
* nadzór i przeprowadzanie napraw urządzeń i instalacji bezpieczeństwa
* współpraca z Klientem nastawiona na utrzymywanie dobrych relacji oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy
* współpraca w międzynarodowej ekipie technicznej przy realizacji projektów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Wymagania

Kogo szukamy?

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem naszego działu serwisu, aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

INŻYNIER SERWISU
TECHNIK SERWISU
Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i doskonalić kompetencje zawodowe, dodatkowo komunikujesz się dobrze w języku angielskim - ta oferta jest dla Ciebie! Nie zwlekaj, aplikuj!
Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

* posiadasz co najmniej wykształcenie średnie techniczne (preferowane wyższe), w jednej ze specjalności: elektronik, automatyk, informatyk, mechanik, mechatronik
* pracowałeś już w zakresie serwisu i montażu instalacji technicznych z branży automatyki, mechatroniki, elektroniki, IT lub pokrewnych
* umiejętność czytania dokumentacji technicznej (w tym elektrycznej) nie jest dla Ciebie problemem
* bardzo dobrze znasz środowiska Windows
* opanowałeś język angielski w zakresie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie
* masz ważne prawo jazdy kat. B

Dodatkowo, mile widziane są u nas osoby:

* z uprawnieniami bądź umiejętnością spawania
* z doświadczeniem w tworzeniu dokumentacji technicznej
* z wykształceniem lub doświadczeniem budowlanym

Oferujemy

Dlaczego warto pracować w Gunnebo?

Dołącz do naszego zespołu, gdyż nasi pracownicy:

* są zatrudniani na umowę o pracę, na pełen etat na jasnych i atrakcyjnych warunkach (bez okresu próbnego!)
* mają stawki podstawowe dostosowane do swoich umiejętności i kompetencji, a oprócz tego mogą liczyć na bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. premie, bonusy, dodatki, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
* co roku otrzymują podwyżki wynagrodzeń
* mają bardzo odpowiedzialną, ciekawą pracę, pełną wyzwań i wymagającą od nich ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
* są poddawani intensywnym szkoleniom wdrażającym i doskonalącym, mogą liczyć na ciągły rozwój i poszerzanie swoich kompetencji (np. kursy, dodatkowe uprawnienia itp.)
* pracują z nami latami, gdyż nie szukamy ludzi na chwilę, a na stałe
* zwiedzają cały świat, wykonując swoje obowiązki służbowe

Forma kontaktu

Jak się do nas zgłosić?

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączona klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

rekrutacja@gunnebo.com

Dane firmowe

Gunnebo Polska Sp. z o.o.
Chopina 20-22
62-800 Kalisz
Email: rekrutacja@gunnebo.com
WWW: www.gunnebo.pl