BLACHARZ WARSZTATOWY - POMIAROWIEC Holandia / Rumunia / Yabimo

Oferta z dnia: 08/08/2019

YABIMO to polska, prężnie rozwijająca się firma z siedzibą w Tarnowie oraz oddziałami w Krakowie i Rzeszowie a także spółka matka dla działalności w Norwegii i Islandii.
Działalność firmy koncentruje się wokół dwóch głównych specjalizacji, którymi są Konstrukcje stalowe oraz Leasing Pracowników.

Stanowisko: BLACHARZ WARSZTATOWY - POMIAROWIEC Holandia / Rumunia
Miejsce pracy: TarnóW / zagranica / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

Yabimo Benelux Sp. z o. o. Sp. K. – Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 16632 poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: BLACHARZA WARSZTATOWEGO - POMIAROWIECA

YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „zgłoś się” lub przesłanie CV oraz kopii certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres: praca@yabimo.com
W temacie e-mail prosimy podać nazwę stanowiska „BLACHARZ WARSZTATOWY"

Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922).

Zapraszamy do zarejestrowania się na stronie www.work.yabimo.com. Utworzenie konta oraz wypełnienie formularza przyspieszy i zwiększy szansę Twojego zatrudnienia.

Wymagania

- min. 2 lata udokumentowanego doświadczenia na stanowisku blacharza
warsztatowego
- samodzielność przy pracach blacharskich oraz znajomość branży
- umiejętność pracy ze sprzętem do obróbki (giętarki, żłobiarki,
gilotyna itp.)
- umiejętność czytania rysunku technicznego i izometrycznego
- umiejętność dokonywania pomiarów
- sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole
- umiejętność wykonywania blaszanych kapturów zaworowych i flanszowych
- znajomość języka angielskiego/holenderskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- wysokie wynagrodzenie ( 13€/h netto okolo 500€ tygodniowo )
- nieodpłatne zakwaterowanie
- dla osób posiadających prywatne zakwaterowanie wypłacamy tygodniowe dofinansowanie w wysokości 80€
- szkolenia branżowe

Forma kontaktu

praca@yabimo.com

Dane firmowe

Yabimo
Krakowska
00-000 Tarnów
Email: praca@yabimo.com