← Wstecz | Drukuj

KIEROWNIK PROJEKTU HVAC / Euro-Klima Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 27/08/2019
O firmie

Prezentacja firmy:

Jesteśmy pomorską Firmą z kapitałem polskim, istniejącą w branży i na rynku od 25 lat i z oddziałem w członkowskim kraju Unii Europejskiej.

Naszym obszarem działalności są branża instalacyjna w przemyśle lądowym oraz instalacyjna w przemyśle stoczniowym (morskim), a kluczowymi usługami : Usługi klimatyzacyjne, usługi wentylacyjne. Dotychczas zrealizowaliśmy projekty stoczniowe w stoczniach polskich i Europy Zachodniej - ponad 230 projektów, a także projekty lądowe na terenie Polski i Europy - ponad 50 kontraktów.

Jesteśmy świadomi i przekonani, że wszystko powinno mieć swój początek, wszystko powinno iść ku postępowi i wszystko może zostać zakończone sukcesem.

Oferowana praca

Stanowisko: KIEROWNIK PROJEKTU HVAC
Nr ref.: 08/09_2020
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

1) Samodzielna realizacja projektów branży stoczniowej/ obszaru HVAC (pod względem technicznym, organizacyjnym oraz ekonomicznym) zarówno lokalnych jak i eksportowych
2) Koordynowanie działań (dotyczących realizowanych projektów) pracowników oraz podwykonawców
3) Rozwój zespołów projektowych
4) Współudział w negocjowaniu warunków współpracy i umów w kraju i za granicą
5) Przygotowywanie dokumentacji prac projektowych (również umów ze współpracownikami i podwykonawcami)
6) Reprezentowanie Spółki przed Kontrahentami

Wymagania

1) Doświadczenie min. 3 lata w branży stoczniowej i na analogicznym stanowisku – warunek konieczny
2) Doświadczenie w zarządzaniu projektami – mile widziane w firmie o charakterze międzynarodowym
3) Znajomość branży stoczniowej i HVAC
4) Nastawienie na rentowność projektów ze szczególnym uwzględnieniem korzyści i strat
5) Zmysł organizatorski
6) Umiejętność zarządzania czasem
7) Ponadprzeciętne zdolności interpersonalne
8) Zwięzłość i rzeczowość w komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy
9) Wysoka kultura osobista
10) Zdolność rozwiązywania problemów
11) Wytrwałości i sumienności w wykonywaniu prac
12) Dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów służbowych
13) Znajomość oprogramowania branżowego – branża budownictwo

Oferujemy

1) Atrakcyjne wynagrodzenie
2) Pracę na nietuzinkowym stanowisku OD STYCZNIA 2020 ROKU
3) Stabilne warunki zatrudnienia
4) Pozapłacowe benefity
5) Niezbędne narzędzia pracy
6) Pracę w firmie z tradycjami i w przyjaznej atmosferze
7) Forma zatrudnienia do uzgodnienia

Osoby spełniające powyższe założenia prosimy przesyłać szczegółowe CV na adres e-mail:
barbara.duk@euro-klima.com.pl, w terminie do 15.12.2019 roku. Możliwy również kontakt telefoniczny: 58 554 25 28 wewnętrzny 215.

Prosimy w aplikacji (CV) zamieścić następującą klauzulę o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Informujemy, że aplikacje bez w/w klauzuli nie będą rozpatrywane.

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Euro-Klima Sp. z o.o.
Stary Rynek Oliwski 8A
80-324 Gdańsk
Email: barbara.duk@euro-klima.com.pl
WWW: http://euro-klima.com.pl