Trener Produkcji / Specjalista ds. szkoleń / Production Trainer / Hays Poland Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 09/09/2019
O firmie

Hays Poland

Stanowisko: Trener Produkcji / Specjalista ds. szkoleń / Production Trainer
Nr ref.: 1127528
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- Zapewnienie tygodniowych planów szkoleń dla pracowników produkcji przy ścisłej współpracy z menagerami poszczególnych działów
- Koordynacja oraz prowadzenie szkoleń teoretycznych i praktycznych,
- Zapewnienie odpowiednich materiałów szkoleniowych oraz narzędzi do ewaluacji szkoleń,
- Koordynacja przebiegu obowiązkowych szkoleń BHP oraz szkoleń jakościowych i dotyczących standardów branży,
- Nadzór, koordynacja i tworzenie harmonogramów szkoleń, matryc umiejętności oraz bieżąca
- Prowadzenie dokumentacji szkoleniowej zgodnie z ISO / TS16949 / IATF i zapewnienie spełnienia wymagań audytu klienta w zakresie umiejętności pracowników,
- Ewaluacja szkoleń w miejscu pracy w celu zapewnienia, że oczekiwane poziomy kompetencji zostały osiągnięte,
- Przygotowywanie raportów, zestawień, monitorowanie i komunikowanie KPI,
- Proponowanie działań usprawniających dla wszystkich kwestii związanych z produkcją.

Wymagania

Wymagania:
- Min. roczne doświadczenie na stanowisku Trenera Produkcji w zakładzie produkcyjnym.
- Wiedza nt. standardów produkcji.
- Preferowane wykształcenie wyższe techniczne.
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
- Udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń produkcyjnych.
- Bardzo dobre zdolności organizacyjne i umiejętność koordynacji działań, projektów przy współpracy
z menedżerami i pracownikami produkcji.
- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:
- Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu/projekt typu greenfield. \
- Rozbudowany pakiet szkoleń i okres wdrożeniowy w UK.
- Prywatna opiekę medyczną.
- Dofinansowanie do karty Multisport.

Forma kontaktu

Zapraszam do kontaktu:
drzewiecka@hays.pl
603 801 027