Specjalista ds. Eksploatacji (automatyka budynkowa i klimatyzacja) / Telewizja Polska S.A.

Oferta z dnia: 10/09/2019
O firmie

#dlaludzizmisja

Stanowisko: Specjalista ds. Eksploatacji (automatyka budynkowa i klimatyzacja)
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

Zadania:
nadzór i utrzymanie ciągłości monitoringu BMS,
dozór eksploatacyjny i utrzymanie w sprawności instalacji i urządzeń systemów automatyki, klimatyzacji (budynkowej, studyjnej, technicznej i precyzyjnej) i wentylacji, chłodnictwa, węzłów cieplnych oraz systemów zasilania elektrycznego,
usuwanie usterek oraz naprawy awaryjne cyfrowych i analogowych układów regulacji, sterowania, blokady i alarmu, stosowanych w automatyce klimatyzacji i wentylacji, chłodnictwa i ciepła technologicznego,
koordynacja i nadzór nad podmiotami zewnętrznymi świadczącymi usługi na rzecz TVP S.A., współpraca z zespołami/jednostkami wewnętrznymi.

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli posiadasz:
wykształcenie techniczne kierunkowe- min. średnie,
doświadczenie w zakresie eksploatacji obiektów wielkopowierzchniowych i obsługi systemów BMS,
aktualne uprawnienia SEP gr. E2 do 1kV lub gotowość do ich uzyskania,
kondycję fizyczną i stan zdrowia pozwalające na wykonywanie pracy na wysokościach,
umiesz czytać rysunek techniczny (m.in. AutoCAD), posługujesz się MS Office,

Oferujemy

umowa o pracę - stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu,
adekwatne wynagrodzenie i dogodne warunki współpracy.

Forma kontaktu

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.
Na zgłoszenia (CV) czekamy do 07 października 2019 r.

Przekaż aplikację przez: www.rekrutacja.tvp.pl

Dane firmowe

Telewizja Polska S.A.
Woronicza 17
00-999 Warszawa
Email: rekrutacja@tvp.pl
WWW: www.rekrutacja.tvp.pl