← Wstecz | Drukuj

Automatyk / ASK Poland Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 19/09/2019

ASK Poland Sp. z o.o. to firma z branży Automotive, należąca do grupy ASK Industries, która powstała we Włoszech w 1965 roku.

Firma funkcjonuje na rynku polskim od 1997 r. Pozostałe oddziały znajdują się w Chinach, Tunezji, Brazylii, Niemczech i Stanach Zjednoczonych.

ASK Poland Sp. z o.o. tworzą dwa zakłady. Pierwszy mieści się w Bielsku-Białej (ul. Wyzwolenia 74, 43-300 Bielsko-Biała), a drugi w
Wilkowicach (ul. Dworkowa 4, 43-365 Wilkowice).

Jesteśmy międzynarodowym liderem w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Od 2015 roku ASK Poland Sp. z o.o. jest częścią firmy japońskiej JVCKENWOOD Company.

Naszymi Klientami są takie firmy jak:
- Fiat,
- Audi,
- Porsche,
- Alfą Romeo,
- Suzuki,
- BMW,
- Toyota,
- Peugeot.

Kiedy jedziesz samochodem i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To MY produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym, z ugruntowaną pozycją na rynku;
- możliwość rozwoju, awansu i długoterminowej współpracy;
- pakiet świadczeń socjalnych;
- ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach.

Jeśli chcesz razem z nami tworzyć systemy nagłośnieniowe do samochodów użytkowych największych marek - Nie zwlekaj - Aplikuj już dziś!

Jeśli interesuje Cię elektronika, chcesz pracować z profesjonalistami i przekuć pasję na pracę - Nie zwlekaj - Aplikuj już dziś!

Jeśli wykonujesz swoje obowiązki z pełnym zaangażowaniem i chcesz być częścią firmy, która docenia taką postawę - Nie zwlekaj - Aplikuj już dziś!

Oferowana praca

Stanowisko: Automatyk
Nr ref.: 2019/01
Miejsce pracy: Bielsko-BiałA / śląskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- bieżący serwis i nadzór nad pracą linii automatycznych mających na celu zapewnienie ciągłości funkcjonowania i wydajności
- bieżący serwis i nadzór nad pracą robotów przemysłowych, obsługa robotów KUKA
- diagnostyka i naprawa układów sterowania i napędów automatyki przemysłowej
- diagnostyka i naprawa układów sterowania i napędów robotów przemysłowych
- dokonywanie przeglądów oraz konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
- prowadzenie niezbędnej dokumentacji wykonywanych przeglądów i napraw
- czynny udział przy uruchamianiu lub transferowanych linii
- aplikacja zmian i modyfikowanie w istniejących liniach
- aplikacja zmian w programach i korekt pozycji robotów przemysłowych
- współpraca z działami produkcji i jakości

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe preferowane (ew. ostatni rok studiów na wymienionych kierunkach): automatyka, automatyka-robotyka, automatyka-elektrotechnika, elektronika,
- znajomość obsługi i programowania sterowników PLC w szczególności firmy ,,Omron" i ,,Siemens" oraz paneli operatorski tych firm,
- znajomość obsługi, eksploatacji i programowania robotów przemysłowych, mile widziana znajomość obsługi robotów KUKA
- dobra znajomość układów sterowania i napędów pneumatycznych firm Festo, SMC, Camozzi,
- podstawowa znajomość funkcjonowania napędów pneumohydraulicznych,
- umiejętność diagnostyki oraz naprawy układów elektrycznych, sterowania, oraz pneumatyki,
- uprawnienia SEP do 1kV w zakresie eksploatacji, obsługi konserwacji, remontów i montażu,
- znajomość przemysłowych protokołów komunikacyjnych (Profibus, CAN, Ethernet, itp.),
- znajomość funkcjonowania podstawowych systemów wizyjnych,
- umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych i pneumatyczmych,
- min. podstawowa znajomość zagadnień mechaniki maszyn,
- mile widziana znajomość i doświadczenie w pracy z automatycznymi liniami transportowymi opartymi na systemie Bosch-Rexroth TS,
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. dwa lata,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub włoskiego,
- mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle samochodowym oraz ogólna znajomość systemów jakości,
- gotowość do wyjazdów służbowych,
- dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy

1.Stałą praca w dużej, rozwijającej się firmie
2.Zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland w ramach umowy o pracę na pełny etat
4.Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
5. Możliwość rozwoju zawodowego, realna szansa na długoterminową współpracę
6. Pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie dodatkowe i opieka medyczna na korzystnych warunkach

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wiadomości na adres:
juras@askgroup.pl lub bezpośrednie złożenie w siedzibie firmy:

ASK Poland Sp. z o.o. - Dział Personalny ul. Wyzwolenia 74, 43-300 Bielsko-Biała
Tel.(33)812 07 91

W przypadku , gdyby Państwo chcieli uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych proszę o zawarcie w CV również poniższej klauzuli:

„Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania przez okres roku od daty deklaracji. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania."

W przypadku zawarcia tej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych Pani/ Pana dane kontaktowe zostaną w naszym systemie i umożliwią nam kontakt w przyszłości, w związku z nowymi projektami rekrutacyjnymi.
W przypadku braku zamieszczenia powyższej klauzuli, Pani/ Pana dane kontaktowe zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji na określone stanowisko.

Informujemy , iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest ASK Poland Sp. z o.o z siedzibą w Bielsko-Biała ul. Wyzwolenia 74 . Dane zbierane są dla potrzeb procesu rekrutacji . Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do poprawiania , aktualizowania , sprostowania. Ma Pani/Pan prawo żądania usunięcia danych. Ma Pani/ Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego UODO ul. ul. Stawki 2; 00-193 Warszawa. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dn.10/05/2018 dz U. 2018 poz. 1000,Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, a pozostałych dobrowolne.

Dane firmowe

ASK Poland Sp. z o.o.
Wyzwolenia 74
43-300 Bielsko-Biała
Email: juras@askgroup.pl